V červenci roku 2008 jí lékaři diagnostikovali leukémii. Vše spustily poměrně nevinné neštovice, které oslabily její imunitu. Mína, která do té doby nebyla ani jednou nemocná a byla neuvěřitelně živé dítě, byla najednou stále unavená. Absolvovala desítky bolestivých odběrů vzorků mozkomíšního moku, kostní dřeně a chemoterapie. Malá Dominika si během svého zatím krátkého života prošla doslova peklem.

„Měla jsem před lety rakovinu krve, ale už je to dlouho za mnou. Hlavní je, že jsem zdravá. Tím, že jsem si už jako maličká uvědomovala, že o život můžu přijít, vážím si mnohem více všech maličkostí,“ prozradila Dominika alias Mína při natáčení videoklipu se zpěvákem Vojtou Drahokoupilem (31).

Za posledních deset let na sobě, od svého boje s leukémií, pořádně zamakala a stala se slavnou youtuberkou. Na jejím kanálu pravidelně odebírá její videa přes 160 tisíc fanoušků. Velkého úspěchu dosáhla v loňském roce, kdy se její duet ‚Basic Boy‘ s Pjayem stal nejsledovanějším hudebním videoklipem na youtube v České republice za rok 2018 a v současné době má na kontě přes deset milionů zhlédnutí.

Mína patři mezi skupinu slavných dětí, kteří si říkají „museři“. Termín vznikl na základě hudební aplikace „Musically“, která umožňuje lidem ukázat svůj hudební, taneční i moderátorský potenciál. Musically je velkým trendem například v USA, kde tuto aplikaci pravidelně používají celebrity, jako Bruno Mars (33), Justin Bieber (25) či Selena Gomez (26).

Dnešním dnem navíc začíná Musertour, kde můžete Mínu a další slavné „musery“ jako Adama Kajumi (19) nebo Naty (15) vidět naživo v deseti českých městech. Jako první se dnes představí v Ostravě. 

Mína je velmi aktivní také na instagramu, kde ji sleduje přes 240 tisíc fanoušků. Své „instagramové“ zkušenosti předvede ode dneška i v Blesku, kdy od 12 hodin převezme na celý den náš instagramový účet Blesk.cz! Mína nás pozve do zákulisí Musertour a debutuje také nový účes! 

Mínu a její dnešní ovládnutí instagramového účtu Blesk.cz můžete sledovat zde.

VIDEO: Drahokoupil z Tváře: Pro nový klip se spojil s hvězdou sociálních sítí!

Video
Video se připravuje ...

Drahokoupil z Tváře: Pro nový klip se spojil s hvězdou sociálních sítí! Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
90 fotografií