Lucie Bílá je emocionálně založenou osobou, o tom není pochyb. Lze to odtušit z jejího chování na koncertech, během rozhovorů i z příspěvků na sociálních sítích. Konec roku a s ním spojené bilancování nicméně zpěvačku, zdá se, rozněžnilo ještě víc, než je i u ní zvykem.

Na instagramu totiž pěnice zveřejnila fotku svého přítele a od letošního listopadu také mistra světa v benchpressu pro něj v dost typické póze - na stroji při posilování bicepsu. K tomu ale Lucie Bílá nepřidala žádný motivační fitness citát, jak bývá obzvlášť poslední dobou zvykem, nýbrž vyznání zamilované ženy.

„Ježíšek byl ke mně štědrý, ale láska snad ještě víc... Dívám se na muže vedle sebe a říkám si, jak se mi tohle povedlo... Já, před kterou kluci utíkali už i na základce... Je přesně takový, jak vypadá, rovný, spravedlivý, laskavý, zábavný, spolehlivý, milující a tak příšerně sexy, že se mi z toho motá hlava i po třetích společných Vánocích,“ rozněžnila se Bílá na adresu Radka Filipiho.

Ta dodala i jisté doporučení: „Mám jednu radu... Dámy, slečny, kamarádky moje, nevzdávejte to a najděte si pana dokonalého... On totiž na každou opravdu někde čeká… Krásný večer a hodně, hodně lásky vám všem...“

VIDEO: Bílá vzpomíná na Karla Svobodu (†68): Mám od něj největší poklad

Video
délka: 01:53.43

Bílá vzpomíná na Karla Svobodu (†68): Mám od něj největší poklad. Kateřina Štichová, Jan Jedlička

Fotogalerie
49 fotografií