Urostlý Radek Filipi, bývalý fitness trenér, jemuž národem milovaná Slavice říká „testosteronový anděl“, dnes a denně dokazuje, že je této přezdívky bezesporu hoden. Je z něj totiž doslova a do písmene pletenec svalů, které se neustále zvětšují, až se člověk skoro bojí, že prasknou!

„Ještě chvíli a už se na společné foto nevejdu,“ okomentovala příhodně Lucie Bílá jejich společný snímek, na němž je Radkův biceps větší než celá Lucka. Mladý muž se chystá na závody ve vzpírání, a tak na sobě pilně pracuje. Minulý rok byl přitom Radek sotva poloviční!

„Mít velkého chlapa má mimo jiné jednu velkou výhodu. Žena se vedle něj vždycky bude cítit křehká,“ dojímaly se u snímku na sociálních sítích zpěvaččiny fanynky, kdežto fanoušci naznačují, že za svou nařachanou výbavu může Filipi vděčit například steroidům: „Sluší vám to, Lucko, a moc vám to přeji, jenom ať ten tvůj nezobe ty bobule, nebo ti moc dlouho nevydrží,“ objevuje se mezi nejlajkovanějšími komentáři. Málokomu se totiž zdají jeho obří svaly přirozené, nebo snad dokonce hezké…

Interpretka oblíbených hitů, jako je například Trouba, Esemes nebo Most přes minulost, si však z kritiky svého miláčka nic nedělá, ani k jednomu negativnímu komentáři se nevyjádřila a dále si užívá svůj pobyt u Jadranu v náručí svého sexy manažera. Přestože zpěvaččino konto jistě nabízí mnohem zajímavější možnosti, kam jet na dovolenou, nežli je „obyčejné“ Chorvatsko, důvod, proč se vypravili právě do téhle destinace, je prostý: Tyhle dvě zamilované hrdličky totiž cestují i s Lucčiným pejskem Kvídem, a právě tahle destinace je v dobré dojezdové vzdálenosti.

Jak se zdá, Lucie je vskutku narozená pod šťastnou hvězdou. Kromě toho, že právě teď vydává novou desku a chystá se na velký vánoční koncert, penízky jí sype i hospůdka v kulturním domě, který koupila – a navíc je do svého sexy manažera stále po uši zamilovaná. 

„Být road manažer Bílé není žádná bžunda. Být partnerem je velká honička, ale road manažer, který se stará o všechno, abych někam přijela včas, měla dobrou náladu, připravené věci, kostýmy, jeviště, jídlo, pití na jevišti...“ popisovala Bílá v limuzíně Míry Hejdy (35) na Óčku. „Vždycky to měli se mnou partneři těžké. Ale tady ten mi přijde, že si to vychutnává, že ho to baví. Není to pro něj žádný problém. Ale je to i tím, že jsme skloubili i to partnerství.“

VIDEO: Překvapivé přiznání Lucie Bílé: Už dva roky čistá! Čeho se kvůli partnerovi vzdala?

Video
délka: 04:48

Překvapivé přiznání Lucie Bílé: Už dva roky čistá! Čeho se kvůli partnerovi vzdala? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
61 fotografií