Lucie Bílá pořádně překvapila všechny své příznivce i kritiky, když v pátek na instagramu zveřejnila snímek s popiskem: „Čekání na ředkvičky.“ Vzhledem k tomu, že u domu v Otvocicích, má zahrádku, nebylo by nic divného na tom, že si ve volném čase hraje na zahradnici a pěstuje zeleninu. 

Jenže do skleníku se vymódila pomalu jako na koncert, což řadu lidí dost pobavilo. „Poprvé vidím, že se někdo do skleníku zouvá,“ podivovala se paní Jana. „Silonky ve skleníku… Slušnej kýč,“ napsala v komentářích pod fotkou také paní Mona a dodala, že je to pro ni naprosto „nepřirozené aranžmá.“

„Škoda, tak pěkná fotka by to mohla být, kdyby si Lucka vzala džíny a tričko, klidně, ať je načesaná, nalíčená,“ myslí si zase jistá Radka a další komentátoři se přidali s tím, že v silonkách „se švem šejdrem a bez bot“ vypadá Bílá opravdu komicky. Jiní ji doporučili, aby si příště s sebou vzala alespoň knížku či háčkování.

Někdo zašel i trochu dál a z Lucie si začal rovnou tropit nejapné žerty. „Pokud to není nějaká rychle rostoucí odrůda, tak bych se trochu bála o vaječníky,“ vtipkovala například uživatelka Iveta a další člověk zase žertoval, že asi někde dělá chybu, jelikož sám chodí „do skleníku v montérkách.“

„Když už člověk nemá co dělat,“ rýpnul si navíc do Slavice kdosi na instagramu. Našli se však i tací, kdo její snahu o hezkou fotku ocenili a před urážkami v komentářích ji bránili. „Sluší jí to určitě i v teplákách, a kdyby dala takovou fotku, to by bylo keců,“ tvrdil jeden člověk v komentářích a další se s ním začal dohadovat, že v teplákách ve skleníku by právě naopak zpěvačka být měla, jelikož by to působilo přirozeněji. Zdá se tedy, že tentokrát to Lucie příliš nevychytala. 

VIDEO: Lucie Bílá: Dělat radost příteli je hezké, on mi ji dělá pořád

Video
délka: 01:46

Lucie Bílá: Dělat radost příteli je hezké, on mi ji dělá pořád Adam Balažovič

Fotogalerie
54 fotografií