I když se oba tváří, že jejich soukromí je zahalené rouškou tajemství, tak velmi často do něj nechávají nahlédnout. Miliardář Karel Janeček a jeho Lilia společně oslavili třetí Vánoce.

„Když se dívám zpět... Je tak trochu neskutečný, že jsme to vůbec zvládli... A došli až sem,“ svěřila na instagramu »kněžka« a popsala jednotlivé roky s Karlem. „2017 to bylo šílené, ani nechci vzpomínat... Ale zvládli jsme spolu oslavu na Mcelách à la kráska a zvíře, Štědrý den krásně doma v Praze i udělat si partnerské tetování jako vzájemný dárek (vše strašně tajně).“

„2018 to bylo taky šílené...“ přiznává, že jí hodně vadila pozornost médií. „Ale přeci jen jsme už slavili jako rodina a uvítali pod stromečkem na Štědrý den všechny naše děti.“

„2019... Je to pořád trochu crazy... Pět dětí, stěhování, všude krabice nevybalených věci, ale to už jsou spíš příjemné starosti. Štědrý den byl krásný a klidný,“ napsala na sociální síť Lilia.

Otázka je, zda může být vůbec řeč o klidu, když u nich doma byly čtyři děti z jejich předchozích vztahů a společná dcera Isabela (1). Karel má s první manželkou Michaelou dvě dcery, Viktorii (15) a Amálii (14). Před čtyřmi lety se oženil s tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbiovou (35) žijící ve Francii. Mají spolu syna Karla Yanise Nouriho, který se narodil v prosinci 2015, a procházejí rozvodem. Lilia má z předchozího vztahu syna Lea.

VIDEO: Přítelkyně miliardáře Janečka promluvila: Živím se sama!

Video
délka: 02:03.12

Přítelkyně miliardáře Janečka promluvila: Živím se sama! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
43 fotografií