Na co by se halila do plavek a slunečním paprskům tím hatila jejich schopnost vykouzlit na těle krásné opálení? Navíc mokré bikiny, byť sebevykrojenější, zkrátka studí. A tak se Alice Bendová na největším ze sedmi Kanárských ostrovů koupala i opalovala, jak ji pánbůh stvořil. A neváhala o tom zpravit skrze své sociální sítě.

„Dneska je 29 stupňů a má být nadále nádherně. Dneska jsme byli celý den na nahaté pláži, a protože je sobota, tak ta koncentrace nahatých byla velká,“ svěřila herečka na instagramu a vzkaz doplnila šesti smajlíky znázorňujícími polibky.

Fanoušky bažící po možnosti pokochat se pohledem na její obnažené křivky ale Bendová těžce zklamala. Fotku jako důkaz totiž nepřiložila. Respektive fotku vnadná herečka pořídila a na instagram nahrála, k vidění je na ní ale pouze její hlava a ramena, ze kterých je ovšem stejně patrné, že na sobě měla v době pořízení tričko.

A tak těm, kteří touží připomenout si, jak vypadá hereččino tělo vystavené slunečním paprskům bez oděvu, nezbývá nic jiného, než si pustit film Báječná léta pod psa a přetočit na legendární scénu s Ondřejem Vetchým (57) na člunu.  

Fotogalerie
44 fotografií