Půvabná herečka, typická představitelka „sexy potvor“, a její mladší přítel Michal vyrazili za teplem. Podle snímků, které tahle sexy brunetka vystavuje na svém Instagramu, to málem vypadá, že se ocitli na chvíli v ráji. „Pláže jsou úplně vyhřáté, voda chladná, ale pár temp se dá vydržet,“ svěřila se Bendová svým fanouškům u fotky, na níž s širokým úsměvem vystavuje své úctyhodné poprsí. Na další momentce zase ukazuje liduprázdné pláže. „Sbalte jen příruční kufr a poleťte sem na Tenerife. I prodloužený víkend stačí,“ ponouká své fanoušky.

Na první pohled se to může zdát trochu divné, pokud je tam tak krásně, jak to, že tam není přelidněno? Záhadu ovšem objasňují někteří její rýpavější followeři, kteří připomínají, že Atlantský oceán je zkrátka oceán. „Voda má patnáct stupňů… To ani na ta tempíčka není,“ zdůrazňuje jeden. A stejně tak se člověk na větrných Kanárských ostrovech ani neohřeje, osmnáct stupňů, které tam mají dnes například panovat, neznějí jako nejideálnější počasí na dovolenou. Na množící se dotazy, jaké tam tedy vlastně panují teploty, Bendová raději nereaguje.

Bendové to ovšem náladu nijak nepokazilo, během několika hodin nasdílela mnoho snímků mapujících její ideální prázdniny, například se na nich tulí ke svému sympatickému partnerovi. Před dvěma dny přitom ještě sdílela zasněžená panoramata domácích končin… Jak je to tedy doopravdy, to ví nejspíš jenom Bendová sama a těm ostatním musí stačit pokoukání na její dekolt. Pohledná herečka totiž patří mezi celebrity, které se nemají za co stydět, a nikdo by jí určitě netipoval skoro pět křížků na krku.

 

Video
délka: 01:20.80

Alice Bendová: Není špatné na zimu trochu přibrat 

Fotogalerie
35 fotografií