Podnikateli a synovi hitmakera Karla Vágnera (77) nařídil soud exekučním příkazem, aby bývalému spolupracovníkovi uhradil částku, která činí 1 200 000 korun. Na rozdíl od jiných v této situaci se k věci postavil čelem a vše přiznal.

„Je to patnáct let stará záležitost ohledně Fashion TV. Věřím tomu, že ale nakonec dojdeme k dohodě. Řešíme vyrovnání s některými společnostmi,“ vysvětloval již dříve pro Super.cz Vágnerml. s tím, že se jedná o důsledek jeho někdejších interních sporů s bývalým společníkem.

Také uvedl, že jeho právoplatná manželka Simona Krainová nemá s celou záležitostí nic společného. „Simona v tom nehraje žádnou roli. Máme rozdělené jmění,“ doplnil.

Nyní už je navíc všechno jinak. „Spor, který vznikl v souvislosti s historickým obchodním projektem Fashion TV, kde jsme se společníkem nedošli k dohodě, se řešil soudní cestou,“ potvrdil pro Super.cz s tím, že dluh už je splacen. „Výsledné rozhodnutí jsem akceptoval, k dnešnímu dni je exekuční pohledávka v plné výši uhrazena,“ dodal.

VIDEO: Mr*at na věk, vzkazuje Krainová! Úplně nahá před padesátkou? Žádný problém

Video
délka: 04:00.60

Mr*at na věk, vzkazuje Krainová! Úplně nahá před padesátkou? Žádný problém! Markéta Reinischová

Fotogalerie
49 fotografií