Táta Bolek s mámou Marcelou dorazili se všemi svými potomky – dcerou Mariánkou (12) a syny Františkem (13) a Honzou (16). Ten navíc vzal s sebou i svou slečnu. „Popravdě herecký talent jsem u svých dětí nikdy nesledoval, ale když vidím, že Vladimír i Anička jsou výborní a Kamila je zase režisérka a kostýmní výtvarnice, tak už se na ty mladší dívám z tohohle hlediska,“ rozplýval se Polívka ve slovenské Jasné.

Hlavní hvězdou večera ale byla Anna Polívková, která v nové filmové komedii představuje svobodnou matku a úspěšnou majitelku biokavárny, jež vyrazí s osmiletým synem na hory. „Je výborná! Velmi rád se chodím dívat i na její představení v divadle. Vůbec ne jako kontrolor nebo kritik, který by si dělal poznámky, co všechno bylo špatně. Naopak jsem její obdivovatel. Když něco dělá, tak to stojí za to,“ chválil Aničku táta Bolek.

Polívka se i ve filmu objeví jako její otec. Když ale s dcerou naposledy zkoušel v divadle, prý to mezi nimi pořádně jiskřilo. „Dělali jsme na tom asi měsíc a taky jsme se u toho trošku hádali, jenom mírně,“ smála se Anna. „Ani moc ne, ona mi řekla – tati, prosím tě, nech toho... A já toho nechal,“ doplnil ji Bolek.

VIDEO: Manéž Bolka Polívky číslo 56: Debata o korektních vtipech

Video
délka: 02:32.16

Manéž Bolka Polívky číslo 56: Debata o korektních vtipech TV Blesk Zdeněk Matyáš

Fotogalerie
44 fotografií