Přestože je herečka Jitka Čvančarová bezesporu dáma, které sluší prakticky cokoliv, barvu vlasů moc často nemění. Stále si drží svou image brunetky s hlubokýma, čokoládově hnědýma očima, v minulosti se však na veřejnosti předvedla i v blond kadeřích – to když zhruba před pěti lety natáčela komedii Dědictví 2. Poté se ale rychle vrátila ke své původní barvě… Jiný sestřih zvolila také v komediálním seriálu Most!, to šokovala „vidláckým“ účesem s blond melíry.

Nyní oblíbená herečka všechny ve svém okolí zaskočila jasně rudým přelivem na aukci panenek, které vytvořili přední čeští umělci a známé osobnosti pro charitativní organizaci UNICEF. Díky křiklavé barvě na hlavě byla středem pozornosti a naprosto nepřehlédnutelná!

Proč se rozhodla k takovéto radikální proměně? Důvod je velice prostý: aktivně se totiž podílela (společně s kadeřníkem Michalem Zapomělem) na vzniku panenky nazvané Vlastenka, a se svým výtvorem se rozhodla sladit.

„Podoba je teď více než zřejmá,“ žertovala hvězda Nabarveného ptáčete Václava Marhoula (59) na svém instagramu. Její nová, ohnivě červená vizáž ji ovšem nestála hodiny strávené v kadeřnickém křesle, ve skutečnosti šlo pouze o paruku, a náramně jí slušela. Její fanoušci ostatně při pohledu na docela jinou Jitku nešetřili slovy jako „pecka“ nebo „nádhera“. Na její proměny se můžete mrknout do naší galerie…

VIDEO: Jitka Čvančarová zklamala! Benátky oslnila dekoltem, v Praze dělala drahoty.

Video
délka: 02:35.35

Jitka Čvančarová zklamala! Benátky oslnila dekoltem, v Praze dělala drahoty. Markéta Reinischová

Fotogalerie
71 fotografií