Agáta se po odchodu manžela Jakuba Prachaře a oznámení o rozvodu, snaží vrátit na výsluní. Ale zatím nenašla obor, v němž by se chytla a který by odpovídal jejím schopnostem. Nyní se po hlavě vrhla do nové oblasti podnikání a na sociálních sítích podporuje, co se dá.

Mnoho jejích fanoušků už zaujalo, že se našla ve vaření večeří pro své děti. Pokrmy se skládají ze špaget, kečupu a sýru, nebo burgerů. „Rychlá večeře,“ napsala modelka a ke všemu vystavila sklenici kečupu, který zřejmě dostává zdarma.

Dalším jejím počinem je video, v němž učí, jak se nalíčit za deset minut. V prvních minutách její výklad o výběru make-upu ruší hlasité zvuky. „To mi kručí z hladu. Já jsem se rozhodla, že už nikdy nebudu jíst,“ tvrdí modelka a podle roztěkaných pohybů je zřejmé, že jejím jediným příjmem je energetický nápoj, který jí za reklamu rovněž vozí po kartonech.

I když modelka jistě ví, jak si svou tvář vylepšit, tak si stejně spletla lícní kosti s tváří a na název čelist si ani nevzpomněla. Příště by to chtělo anatomii těla nastudovat lépe, aby se nám ve tváři neobjevila třeba lýtková kost. 

VIDEO: Agáta Prachařová v šoku: Na seznamce jsem našla, koho jsem neměla

Video
délka: 02:28.89

Agáta Prachařová v šoku: Na seznamce jsem našla, koho jsem neměla. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií