Vždy to byla Agáta, kdo se snažil za jakoukoliv cenu jejich manželství zachránit. Prachař to nikdy neřešil a buď se vrátil, nebo si jel po své ose. Ale teď jejich konec vzala do opratí modelka. Tradičně to nejdřív oznámila na sociální síti, pak si změnila příjmení na své dívčí a radikálně zkrátila účes.

A rozhodně nekončí! Pustila se i do vyklízení jejich domku za Prahou, kde zůstala s dětmi Kryšpínem a Miou. Prachař se tady naposledy objevil, když byla jeho manželka v Izraeli a on tam vyspával kocovinu ze svatby Libora Boučka. Od té doby je vidět jen na akcích, kam míří pracovně.

Agáta do přistaveného kontejneru vyhodila stará lehátka, matraci, palety a další nepotřebné věci. Je jen otázkou času, kdy se pustí do balení kufrů s Jakubovými věcmi. Je v takové ráži, že je s ledovým klidem postaví před barák a děj se vůle boží.

Prachař počínání manželky neřeší, tedy aspoň ne veřejně. Věnuje se práci a chodí na večírky. V pátek si nenechal ujít módní show, kde nechyběly známé topmodelky jako Tereza Maxová nebo Daniela Peštová.

VIDEO: Agáta Prachařová promluvila o krizi s Jakubem: Už to neřeším, hlavní jsou děti

Video
délka: 02:10.37

Agáta Prachařová promluvila o krizi s Jakubem: Už to neřeším, hlavní jsou děti. 

 

Fotogalerie
42 fotografií