Gottová ji odvezla ke cvičitelce Zuzaně Daušové tři týdny před manželovou smrtí. „To už bylo s Karlem zle a já jsem si Stellu ráda vzala do opatrování,“ vysvětluje Daušová, která na rozdíl od svých tří psů ubytovala Stellu u sebe doma.

A s fenkou, aby se s ní nenudila, začala pilně cvičit na zkoušky z poslušnosti. „Před dvěma týdny si pro Stellu přijel řidič Dan v Karlově autě. Mohla se radostí zbláznit, už když slyšela zvuk toho auta. Poznala ho a cítila, že se vrací domů,“ tvrdí Daušová.

Jenže skutečnost je jiná. Ivana psa odvezla úplně jinam! Kam vedly její první kroky společně s fenkou Stellou, na kterou Slavík nedal dopustit?

Kromě Stelly předala řidiči i pohár, který fenka v prvních závodech v rámci zkoušek z poslušnosti získala za pěkné druhé místo. „Ivana hned vzala Stellu na chalupu do Doubice a poslala mi fotku, jak se tam čubina prohání radostně po lesích. Měla jsem radost,“ přiznala Daušová, které se už teď stýská.

Chcete celou knihu takového čtení? Koupit můžete na online iKiosek – vaší eshop trafice. Objednáte-li dopoledne, máte zítra doma ve schránce.

Kniha Navždy božský je v prodeji za 99 Kč.

VIDEO: Gottova fenka Stella byla u cvičitelky Zuzany Daušové

Video
délka: 03:39.08

Gottova fenka Stella byla u cvičitelky Zuzany Daušové Youtube.cz

Fotogalerie
34 fotografií