Film úplně propadl, vidělo ho jen 374 tisíc diváků starších patnácti let. Než by sledovali roztržitou makléřku Tanyu v jejím podání, raději přepnuli na zpravodajské pořady jako 168 hodin na ČT1 nebo novácké Střepiny, jež jsou televizními stálicemi každý týden.

31. nejhorší film

Přitom sama Lucie navzdory tomu, že má její Dokonalý polibek na internetové Česko-Slovenské filmové databázi jen deset procent, čímž si vysloužil označení 31. nejhorší film, na bláznivou komedii lákala na sociálních sítích. „Takže zítra! Prima 20 hodin. Dokonalý polibek,“ hlásila početné fanouškovské základně. Snímek ale ještě ani neskončil a facebook začaly zahlcovat negativní ohlasy skoro od všech, kteří se nechali zlákat ke sledování.

„Nějak se začít musí... Tak se začalo,“ komentovala to Vondráčková a na kritiku pak reagovala jen smajlíky. I tak to pro ni musela být krajně nepříjemná situace. Už jen proto, že některé scény se filmovaly v domě, kde bydlela sedm let s hokejistou Plekancem a v době natáčení se rozcházeli.

Holka na hlídání

Navíc režisérce Martině Adamcové (53) do filmu půjčila své dva nejdražší – syny Matyáše (8) a Adama (4). „Jsou taky ve vzpomínkách na ten film. Byli malinký, teď už jsou velký a je úžasný se na ně dívat, jak jsou roztomilí,“ řekla primáckému Top Staru, než si přečetla reakce lidí. „Já jsem hlavně nehrála jejich mámu, ale holku, která je hlídá. Takže mi spíš měli vadit a to bylo strašný, protože za mnou chodili a objímali jsme se, a když byla klapka, tak jsem je musela od sebe odstrkovat. To mi bylo strašně líto a umírala jsem u toho!“ posteskla si Lucie.

Pustila si štáb do domu v Kanadě

Do filmu propůjčila i dům v Montrealu, v němž žila s bývalým manželem, hokejistou Plekancem. Celou Kanadu i Česko tak pustila do svého soukromí. „Ano, část z něj se točila také v tom domě, kde jsme bydleli, takže to je takové mé fotoalbum toho, kde jsem byla zvyklá žít a mám to navždycky jako ve vzpomínkách,“ řekla Top Staru. Teď to pro ni muselo být i nepříjemné. Zatímco dům pořád stojí, manželství s Tomášem se jí rozpadlo a ze svého domova se musela vystěhovat.

VIDEO: Kanadský film rozvádějící se Vondráčkové Dokonalý polibek se nepovedl

Video
délka: 01:22.90

Kanadský film rozvádějící se Vondráčkové Dokonalý polibek se nepovedl  Mirus FD

Fotogalerie
45 fotografií