Když se moderátorská hvězda TV Nova Lucie Borhyová objevila na pódiu, hala se na brněnském Výstavišti začala otřásat v základech. Moderátorka se totiž oblékla jako popová hvězda – leginy na tělo, flitrovaný top, který odhaloval její bezchybné břicho a výrazné líčení s třpytkami. Blonďatá hříva byla korunou Lucčina zatraceně sexy vzhledu. 

Moderátorka Eva Decastelo (41) to okomentovala vskutku trefně. „Musím říct, že volba Lucie Borhyové pro doplnění tanečního týmu byla naprosto fantastická, protože ona vypadá jako nejvíc sexy disco koule, jakou jsem kdy viděla.“

Na první pohled bylo jasné, že si to moderátorka naplno užívá. Po pódiu poskakovala a tancovala jako na nějaké skutečné party. „Mám ohromnou radost, protože jsme samozřejmě překonali rekord, a to bylo naším cílem. Zdařilo se to, což je prostě fantastické, takže bomba, bomba, bomba! Jsem ráda, že přišlo tolik lidí. Vůbec jsem nečekala až takovou účast, i když jsem tajně doufala samozřejmě v to, že ten rekord překonáme. Byla tady úžasná atmosféra. Opravdu se tady všichni úžasně bavili. Do posledního člověka se zapojili do tance a spolupracovali s námi,“ neskrývala nadšení Lucie Borhyová.

„Letos to bylo hodně zpocené, bych řekl za sebe, udýchané, na hranici smrti, ale dopadlo to dobře. Báli jsme se, že už je to hodně lidí, navíc ty prostory se tady nedají nafukovat, ale jsme šťastní, že to dopadlo dobře,“ myslí si moderátor akce Ondřej Sokol.

VIDEO: Borhyová v sexy tílku: Na D1 roztančila Sokola a fotbalistu Horvátha!

Video
délka: 02:04.93

Borhyová v sexy tílku: Na D1 roztančila Sokola a fotbalistu Horvátha! 

Fotogalerie
40 fotografií