„Nebojím se. Já se těším a hlavně, aby bylo zdravé a všechno bude dobrý,“ prozradil v pořadu Top Star magazín nastávající trojnásobný tatínek. Dcerku na svět spolu s partnerkou - Lucií Šafářovou přivítají někdy v půlce prosince, takže pro ně bude takový předčasný vánoční dárek. A synové Matyáš a Adam z předchozího manželství s Lucií Vondráčkovou tak již brzy budou mít malou sestřičku.

Holčičku si tajně přáli dle svých slov oba, ani chlapeček by je ale nezklamal. „Hlavně ať je to zdravý, pro mě je to první dítě, takže mi to bylo jedno, ale jsem šťastná za holčičku,“ vysvětlila Šafářová.

Zkušený táta Tomáš Plekanec Lucce samozřejmě radí a do příprav na miminko se aktivně zapojuje. S tím nehodlá přestat ani po jejím narození. „Je to krásnej pocit, když je to mimčo malý a člověk může pomoct, a pro mě je to samozřejmost,“ řekl odhodlaně.

A na co se nejvíc těší? „Tak samozřejmě až ji poprvé uvidím a na to období, co přijde. Myslím, že mateřství je nejkrásnější období, nebo doufám, že bude,“ uvedla Šafářová.

Jméno zatím prozradit nechtějí, každý má ale ale jinou představu. „Tak boje nebyly, bylo spíš takový jako přidávání, ubírání, jak to tak bejvá. Nic neobvyklýho, ale boj určitě ne,“ prozradil Tomáš.

Fotogalerie
37 fotografií