Kvůli rozvodové bitvě s hokejistou Tomášem Plekancem a jejich tahanicím o děti se Lucie bohužel nemohla zúčasnit světové premiéry svého posledního filmu 'Beyond Her Lens'. Jejím dětem v tu dobu byly totiž odebrány pasy.

„Snímek jsme natočili s Terezou Hirsch loni v srpnu, ale já teď do Česka ani nemůžu, protože jsem byla obviněna svým mužem a synům sebrali pasy, takže i kdybych chtěla, nemůžu přiletět. Čekám, až bude další soud a všechno nám dají zpátky,“ vysvětlila zpěvačka pro TopStar.

Film, o němž je řeč, je inspirován životem a prací válečné fotografky Jany Andertové. Lucie Vondráčková v něm hraje hlavní postavu Alex, která se vrací do Prahy po dlouhé a těžké době strávené v Iráku a nedokáže se s tím, co zažila, vypořádat. 

Dílo režisérky Terezy Hirsch zaznamenalo obrovský úspěch na losangelských filmových cenách. Jedná se o soutěž, kam nezávislí scénáristé a režiséři zasílají své filmy z celého světa a soutěží mezi sebou. Režisérce se podařilo vyhrát hlavní cenu v kategorii nejlepší film! Ocenění se pak dočkala i samotná Lucie Vondráčková, a to v kategorii Inspirativní žena ve filmu. 

„Best picture na LAFA festivalu! Gratuluji režisérce Tereze Hirsch k úžasným výsledkům našeho filmu v Los Angeles! Děkuji taky mnohokrát za krásnou cenu a přeji Beyond her lens vítr do filmových plachet ve světě," popsala své štěstí Vondráčková na svém instagramu. 

„Děkuji vám moc všem za krásné gratulace k ceně za Beyond her lens. Doufám, že ten film bude úspěšný dál a dál. Takže děkuji moc, mám radost," dodala devětatřicetiletá zpěvačka a herečka. 

VIDEO: Drsná role rozvádějící se Vondráčkové: Jsem věrná kr*va, co je sama doma...

Video
délka: 00:52.61
Video se připravuje ...

Drsná role rozvádějící se Vondráčkové: Jsem věrná kr*va, co je sama doma... FTV Prima

Fotogalerie
49 fotografií