Navíc šlo o galavečer modelingové agentury, takže nikdo neměl svázané ruce dresscodem. Ale i tak se spousta žen držela zpátky a vynesly tradiční střihy šatů vypůjčené od méně známých návrhářů. Pudrové barvy, napěchované dekolty a samozřejmě vysoké rozparky odhalující nožku v sandálu.

Naštěstí si cestu do DOXu našlo i několik módních blogerek, které si s módou tykají a nemají problém se odvázat. Slovenská módní diva Vanda Janda vynesla model ze své poslední kolekce, kde převládají puntíky a výrazné punčocháče.

Nezklamala ani blogerka a modelka s asijskými kořeny Eva Che, která je novou múzou módního návrháře Michaela Kováčika, a tak samozřejmě i na galavečer vynesla jeho model. V poslední době se na módních akcích často objevuje rapperka Šarlota. Ne vždy její model zazáří tak jako její četné tetování a skvělá postava.

Světlou výjimkou mezi misskami byla Kateřina Průšová (35). I když by mohla do společnosti chodit nahá, jak má sportem vysoustruženou figuru, tak vsadila na hedvábné pyžamo a zlaté sandály. Vítězi Pure Model 2019 se stali Tereza Faltinová (14) a Jan Hamal (17).

VIDEO: Slovenská modelka zmátla fanoušky: Pletli si ji s Lady Gagou a má autobus plný kufrů

Video
délka: 01:54.86

Slovenská modelka zmátla fanoušky: Pletli si ji s Lady Gagou a má autobus plný kufrů. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
14 fotografií