Modelka, influencerka a růžová Barbie Dominika Myslivcová se před časem na sociální síti pyšnila malým roztomilým prasátkem. Uteklo ale několik měsíců a ukázalo se, že blond kráska dala rozkošného čuníka pryč, za což se na ni sesypala kritika ohledně toho, že je necita a v momentě, kdy ji nevšední mazlíček omrzel, rozhodla se ho zbavit. Pravda je ale jiná, což známá influencerka konečně pořádně vysvětlila všem rýpalům v novém příspěvku, kde se zároveň chlubí novým psím miláčkem.


„Původně jsem se chtěla jet na pejsky JEN mrknout, ale když se na mě podíval těmi svými modrými očkami, tak jsem věděla, že prostě toto mimino patří ke mně a bez něj domů odjet nemůžu! No není ten můj chlapeček roztomilouš? Už teď jsou z nás skvělí parťáci, hrozně rád spí stejně jako já. Takže dámy a páni, představuji vám mého nového miláčka, přírůstek rodiny Fendiho. Moc ho miluji, je to neskutečný nabíječ pozitivní energie,“ napsala Myslivcová na instagramu k fotkám pejska, který dostal jméno po Dominiččině oblíbené luxusní módní značce.

Myslivcová nejspíš tušila, že jí fanoušci pod tímto příspěvkem připomenou čuníka, kterého se dle některých z nich před časem „nemilosrdně zbavila“, a tak rovnou vysvětlila, jak to tenkrát celé bylo a proč prasátko muselo chtě nechtě z domu. „Dále bych se chtěla vyjádřit k prasátku, na které se mě často ptáte. Louis se má skvěle, už malilililinko přibral a vyrostl, ale je spokojený. Důvod proč ho nevídáte na storýčkach je ten, že se mnou v bytě v Praze nežije. Svůj domov má v Ostravě v domě s velkou zahradou. Já ho jezdím navštěvovat a pro všechny rýpaly, kteří mě budou mít potřebu poučovat a urážet na téma prasátko a že jsem si ho snad pořídila jen kvůli image atd... Já si ho nepořídila, byl to dárek.. čuník je o dost náročnější než pes a člověk se mu musí věnovat na 200 procent. Bylo to pro mě hrozně moc těžké, ale věděla jsem, že v té době bych to nebyla schopna zvládnout a nechtěla jsem, aby nějak trpěl. Proto je v lepších rukou a má péči, jakou prasátko potřebuje…,“ vysvětlila Dominika, že se Louis, který hodně vyrostl, má teď lépe, než kdyby si ho nechala doma.

VIDEO: Dominika Myslivcová ve Varech: Byla bych skvělá prezidentka!

Video
délka: 03:50.40

Dominika Myslivcová ve Varech: Byla bych skvělá prezidentka! Martin Balcar, Aleš Brunclík

Fotogalerie
24 fotografií