Vypadá to, že manželku herce a dabéra už konečně zajímají i události kolem ní a nestará se jen o cigarety. Proto přiznala, že by se ráda podívala i na zádušní mši Karla Gotta v katedrále sv. Víta, na níž byl její muž pozvaný. 

„Ráda bych se rozloučila, moc jsem si Karla Gotta vážila, byl to úžasný člověk, ale nevím, jestli to stihnu," svěřila se ve středu. To ale ještě nevěděla, jak se věci zkomplikují. Její muž je totiž od úterka v nemocnici, což se jeho žena dozvěděla až později. 

Herec by měl být sice propuštěn již v pátek domů, ale na zádušní mši se nevyprací, aby zbytečně neriskoval. Ovšem Hanka o svůj volný víkend mimo zdi léčebny nepřijde. Syn Petr ji prý totiž vyzvedne a odveze k sobě domů do Pyšel. „Slíbil mi, že budeme na zahradě, má být hezky, a taky uvidím vnoučata," raduje se Krampolová. 

Lékaři na ní ostatně hodně zapracovali. „Dost jsem přibrala. Mám šedesát kilo,“ přiznala Krampolová skoro kajícně běžnou váhu dospělé ženy. Pro ni, která se dopracovala nechutenstvím až na pouhých 47 a chrastila kostmi, je to prý hodně.

VIDEO: Zoufalý Jiří Krampol: Opouští těžce nemocnou Haničku!

Video
délka: 02:05

Zoufalý Jiří Krampol sám na Muži roku: Opouští těžce nemocnou Haničku! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Chcete celou knihu takového čtení? Koupit můžete na online iKiosek – vaší ishop trafice. Objednáte-li dopoledne, máte zítra doma ve schránce.

Kniha Navždy božský je v prodeji za 99 Kč.
Kniha Navždy božský je v prodeji za 99 Kč.
Autor: Blesk
Fotogalerie
51 fotografií