Největší problém při focení kalendáře Pod hladinou 2020 měla představitelka barmanky Lucie ze seriálové Ordinace. „Ivanka Jirešová se bála pod vodou otevřít oči, a tak to nějakou chvíli trvalo, než se povedla cvaknout ta správná fotka,“ prozradila Blesku fotografka Lucie Drtíková. „Ale nakonec překonala sama sebe!“ pochválila herečku.

Jako ryba ve vodě si naopak připadala Ester Geislerová. „Kvůli roli v jednom finském filmu se teď učím potápět. Kladu důraz hlavně na to, abych pod vodou zachovala chladnou hlavu a nepanikařila! To je ve finále nejdůležitější,“ svěřila se už dříve herečka. „Bylo na ní znát, že si prošla kurzem. A podobně na tom byla i Míša Tomešová – ta se snad rybou narodila!“ poznamenala fotografka.

Jediná modelka

„Bylo mi ctí, že mi před objektivem mohlo stát několik úžasných žen,“ děkovala autorka fotografií Lucie Drlíková na včerejším křtu kalendáře. Kromě již zmíněných hereček a zpěvaček se pod vodou fotily také třeba spisovatelka Bára Nesvadbová (44), rockerka Marta Jandová (45) či Simona Krainová (46), která byla mezi všemi jedinou skutečně profesionální modelkou.

VIDEO: Lucie Vondráčková: Žádný nový vztah!

Video
délka: 01:23.44
Video se připravuje ...

Lucie Vondráčková: Žádný nový vztah! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
22 fotografií