Anička Kadeřávková je dnes na české poměry vlivnou influencerkou, ač toto označení sama nemá příliš v lásce. V současné době ji na instagramu sleduje více než 300 tisíc lidí, a tak se snaží, seč jí síly stačí, své sledující pobavit různými vtipy a vylomeninami, které s oblibou vymýšlí. Stejně jako teď.

Mladičká a často ztřeštěná herečka má úspěšně vystudovanou pražskou konzervatoř. A i když sama nejednou veřejně prohlašovala, že nikdy nebyla žádná šprtka, spíš naopak, teď se pochlubila v zásadě šlechetným, ač nelegálním skutkem hodného pořádně „nadrceného“ studentíka. Co udělala?

Hvězda seriálu Ulice na InstaStory zveřejnila vtip ze školního prostředí, který jí připomněl dílčí část takzvané zkoušky dospělosti. „Na konzervatoři jsem písemnou maturitu z češtiny psala tím největším tiskacím písmem, aby to viděly všechny lavice za mnou, protože jsem věděla, že jinak půlka třídy prostě neodmaturuje,“ přiznala se Anička k menšímu podvodu, který ale vzhledem k dobrému záměru není nic, čím by snad mohla někoho pohoršit. Pokud ji tedy sledují například její bývalí učitelé z konzervatoře... Těm by tahle Aniččina výpomoc nejspíš takovou radost neudělala.

VIDEO: Anna Kadeřávková: Léčba boreliózy už mě stála půl milionu! 

Video
délka: 03:23.91

Anna Kadeřávková: Léčba boreliózy už mě stála půl milionu! Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
37 fotografií