Po loňské výhře v soutěži Robinsonův ostrov se Martinu Složilovi otevřel nový svět. Nejen že si domů odnesl výhru v podobě 2,5 milionu korun, ale také srdce jedné z nejlepších českých hereček – Jenovéfy Bokové

Na sociální síti Facebook se v posledních několika dnech objevuje sponzorovaná reklama jisté online sázkové kanceláře „Play the Game“, která používá obličej i údajné vyjádření Složila. „Dal jsem výpověď, abych se mohl věnovat věcem, které miluju, a můžu trávit kolik jen času se svými koníčky. Tak co? Můžu si to dovolit,“ zní v reklamě téměř až arogantní údajné vyjádření vítěze Martina Složila.

Po pohádkové výhře ze soutěže Robinsonův ostrov je těžké představit si, že by si potřeboval přivydělávat formou spolupráce se sázkovou kanceláří. Při dotazu Blesku nejdříve přiznal, že o situaci ví a je to nesmysl, který řeší, ale po chvíli obrátil a odmítl celou věc jakkoliv komentovat. „Nezlobte se, ale nechci, aby se v tom někdo šťoural,“ řekl tajemně. 

Ať už má v trochu zvláštní spolupráci prsty, nebo ne, další osobnosti jakoukoliv spojitost s tím kategoricky odmítají! Jednou z nich je třeba čerstvá dvojnásobná maminka, moderátorka Televizních novin Renáta Czadernová. V reklamě používá společnost její fotografii vedle Složila. 

„Vůbec o tom nic nevím. Samozřejmě s tím nemám vůbec nic společného. Absolutně netuším, proč si vybrali zrovna mě. Já jsem doma, miminko v ruce a mám úplně jiné starosti,“ divila se po dotazu Blesku půvabná moderátorka. „Nechám na to nahlédnout své právníky, abychom zjistili, jestli se to dá nějak řešit,“ dodala moderátorka. 

Moderátorka našla zastání i u vedení televize Nova. „Televize Nova zásadně odmítá zneužívání fotografií našich tváří k podvodným kampaním na internetu, zejména na sociálních sítích. Podnikneme veškeré právní kroky, abychom tomu zabránili,“ říká PR manager Martin Šnýdr.

Podobně je na tom kolega z České televize, moderátor Jiří Václavek, jehož fotografii podvodníci také zneužili. 

VIDEO: Jenovéfa Boková na filmovém festivalu v Karlových Varech

Video
délka: 00:48.26
Video se připravuje ...

Jenovéfa Boková na filmovém festivalu v Karlových Varech 

Fotogalerie
74 fotografií