Už za 13 dní se Dubovický utká se zápasníkem Vilémem Cao (21). „Jsem ve velmi dobré formě a věřím si na vítězství,“ tvrdí sebevědomě Mirek, kterého na trénincích podporuje přítelkyně Veronika Kopřivová.

Verča má zkušenosti s tím, jak se starat a vařit profesionálnímu sportovci, tak jsem v těch nejlepších rukou,“ přiznal Dubovický, který tím narážel na Veroničin předchozí vztah s Jaromírem Jágrem.

„Jak bojové sporty, tak lední hokej jsou náročné, tenhle je jiný v tom, že je tam Míra sám za sebe a nemá spoluhráče, na které by se mohl spolehnout,“ zhodnotila Veronika rozdílnost sportů.

Ona sama by prý nikdy nemohla žít s knihomolem, ale má ráda aktivní muže. Pořadatelé navíc podle informací Blesku pozvali i Jaromíra Jágra. „Vůbec by mi to nevadilo, pokud by skutečně dorazil. Divák jako divák. Stejně na to bude koukat polovina NHL, tak proč by na to nemohl koukat expřítel Veroniky,“ uzavřel Dubovický. Už 10. října uvidíme, zda se mu podaří porazit zkušeného soupeře a zda se mu vyplní přání a Jarda se přijde podívat.

VIDEO: Jágr byl skrblík? Veronika Kopřivová tvrdí: Drahé hodinky i šperky mám za své!

Video
délka: 03:32.27

Jágr byl skrblík? Veronika Kopřivová tvrdí: Drahé hodinky i šperky mám za své! Markéta Reinischová

Fotogalerie
38 fotografií