Zatímco Jarda Jágr se obrnil hradbou mlčení a po rozchodu Veronice jen poděkoval za společné chvíle, modelka pouští do světa svá moudra, a tak nějak svého expartnera, ať už vědomě či schválně, tak trochu shazuje a veřejně si užívá s modelem Mirkem Dubovickým.

Těch spekulací je plno, všichni píšou, jako bychom snad už čekali miminko. Musím se smát a zajímá mě, kde se to bere. Vídáme se spolu a tečka. Více své soukromí komentovat nechci. Nedělejte zase z toho, že čekáme dvojčata,“ řekla pro Extra.cz Kopřivová a postěžovala si, že fanoušci Jágra mají dojem, že už snad s Mirkem i bydlí. Ona si však stojí za tím, že má svůj vlastní byt.

„Já to nechci limitovat, zda jsme se rozešli před tolika a tolika měsíci. Je to prostě naše věc. Jsou věci, které se určitou dobu táhnou a pak člověk na základě toho udělá určité rozhodnutí. Co si budeme povídat, lidí, kteří se rozchází, je dost. My rozhodně nechceme, aby si na nás lidi ukazovali prstem, že se k sobě neumíme chovat."

„Vždycky nám stály vlasy na hlavě, když jsme viděli, jakým způsobem se lidi rozcházejí a hlavně jak se k sobě chovají a jak to přes média řeší. To je ostuda. U nás se nic takového nestane,“ tvrdí pro eXtra.cz blondýnka.

VIDEO: Expartnerka Jágra Veronika Kopřivová si splnila sen!

Video
délka: 05:11.83

Partnerka Jágra Veronika Kopřivová si splnila sen! Co na to Jarda? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
39 fotografií