Modelka a expřítelkyně hokejového boha s modelem Miroslavem zatím nepotvrdili teorii, že je mezi nimi něco víc než jen přátelství, ovšem poslední dobou spolu tráví podezřele dost času a mají k sobě blízko. Pokud by se ale jejich láska potvrdila, Veronika by si vlastně oproti Jágrovi zase tak nepohoršila...

Dubovický, který slaví úspěchy i jako kickboxer, si totiž podle eXtra.cz díky zahraničním kšeftům přijde na slušné peníze. Natočil řadu kampaní pro výrobce oblečení i spodního prádla, propagoval již brýle i zubní pastu a dokonce se objevil v reklamě japonského výrobce automobilů. Na jeho popularitě u nás má velký podíl soutěž Muž roku, které se zúčastnil v roce 2016. Tehdy se šuškalo, že našel zalíbení v missce Andree Bezděkové (24). Ta ale nyní tvrdí, že nikdy párem nebyli.

V roce 2017 se pak Miroslav snažil svůj úspěch z Muže roku ještě zopakovat na soutěži Mister Universe. Podařilo se mu tam sice získat majitele nejkrásnějšího těla Evropy, ve světě pak obsadil místo druhé. Jenže účast ho tehdy málem stála i zdraví. Tolik se snažil, že jen trénoval, ale nejedl a nespal, což se neukázalo jako chytrý tah. Udělalo se mu zle a zkolaboval. Naštěstí ho tehdy našel brácha – dvojče Martin, jinak by to s ním mohlo dopadnout dost zle. 

„Podle lékařů jsem měl v těle tak málo fosfátu a dalších stopových prvků, že jsem byl na hranici smrti. Kdybych nebyl tak trénovaný, je prý po mně,“ popsal mladickou nerozvážnost, která ho mohla stát i život, již dříve pro Super.cz krasavec, s nímž si na plážích ještě nedávno užívala Veronika Kopřivová.  

VIDEO: Expartnerka Jágra Veronika Kopřivová si splnila sen! Co na to Jarda?

Video
délka: 05:11.83
Video se připravuje ...

Partnerka Jágra Veronika Kopřivová si splnila sen! Co na to Jarda? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
58 fotografií