Když se vrátí do Los Angeles, pokaždé přebývá na stejném místě, které objevila s manželem, podnikatelem Benjaminem Larretchem. Jejich pronajatý dům je vybavený luxusním nábytkem za horentní sumy.

Uvnitř nechybí romantický krb, sochy, renesanční stoly a koupelna z nejbělejšího mramoru. Vše je ve světlých barvách se zlatými doplňky. A nejen vnitřek, ale i okolí všem vyrazí dech. Rezidence je obklopená stromy v samém srdci L. A. Ke každému bytu paří i malebná terasa, na které modelka se svým mužem nejraději vysedává po ránu se šálkem kávy. Není divu, že si to tu zamilovala, i když jí dům nepatří. „Jsem tak šťastná, že jsme v naší oblíbené rezidenci, kde se cítíme doma, i když jsme od toho našeho domova daleko. Bydlíme tu pokaždé, když pracujeme v L.A.,“ prozradila Němcová.

„Dům je zasazen do oázy nejstarších stromů v Los Angeles a naplněn obrovskou láskou v každém rohu. Cítím se tak šťastná, že jsme našli tento poklad pro naši rodinu v centru,“ dodala modelka, která se už nemůže dočkat, až se za pár měsíců stane maminkou.

VIDEO: Polonahá Simona Krainová: Na procházce v centru Prahy!

Video
délka: 00:12.52

Polonahá Simona Krainová: Na procházce v centru Prahy! Instagram

Fotogalerie
45 fotografií