„ANO! z celého svého srdce a z hloubi duše. Tvoje láska je světlo a tvoje světlo je láska,“ napsala Němcová k příspěvku na sociální síti, kde se chlubí svým blyštivým klenotem, který dostala od svého novomanžela Benjamina Larretcheho. 

Cena osmnáctikarátového snubního prstenu značky Chopard začíná na 130 tisících korun. Celková hodnota ale může být mnohem vyšší, v závislosti na požadavcích manželského páru. 

Její manžel Benjamin Larretche je podnikatelem v nemovitostech a v showbyznysu a o peníze tedy rozhodně nouzi nemá. O to víc zarážející je tedy fakt, že modelka na instagramu upozorňuje na značku svého prstýnku, což ve většině případů u influencerů nebo celebrit na sociálních sítích odhaluje formu vzájemné spolupráce, výměnou za štědrý obnos nebo dárek ve formě propagovaného produktu. 

Čtyřicetiletá rodačka z Karviné navíc se značkou Chopard pravidelně již několik let spolupracuje a je jednou z hlavních tváří této luxusní švýcarské značky. Vyvstává tak otázka, jestli modelka dostala za spolupráci prstýnek zadarmo, a nebo je zkrátka její manžel velkým milovníkem luxusních doplňků, které zrovna jeho vyvolená propaguje. 

„Cítím neuvěřitelnou vděčnost, že se s vámi můžeme podělit o tuhle zprávu. Vzali jsme se během soukromého obřadu na posvátném místě Cathedral Rock v Sodoně,“ informovala česká kráska své fanoušky na sociální síti o své utajené svatbě na snímku, na němž si novomanželé zamilovaně koukají do očí, zatímco jim nad hlavami visí dramatická oblaka.

VIDEO: Petra Němcová prozradila, jak plánuje svou svatbu.

Video
délka: 01:53.84

Petra Němcová prozradila, jak plánuje svou svatbu. Jan Jedlička

Fotogalerie
88 fotografií