Agáta si právě užívá slunného počasí a moře v Izraeli, kam odjela za mámou Veronikou Žilkovou (57). Jenže její příspěvky na instagramu jsou přinejmenším zvláštní. „Jo… Kdy si konečně máma užije čas bez dětí,“ napsala totiž ve čtvrtek večer na sociální síť k fotce, na níž vystavuje dekolt v plavkách a trochu se šklebí.

Dokonce se v příspěvku pustila tak trochu i do manžela Jakuba Prachaře, když napsala: „Děti nemají jen mámu, ale i tátu…“ Možná si tak chtěla trochu rýpnout a poukázat na to, že v začátcích jejich manželské krize to byla především ona, kdo zůstal s potomky doma, zatímco Jakub zmizel. Teď se role obrátily.

„A já jsem šťastná, že můžu v klidu odcestovat a vím, že děti se mají skvěle,“ radovala se Prachařová, která už si na internetu stihla změnit jméno zpět na dívčí Hanychová. Jenže o necelou hodinu později po zveřejnění plážového snímku bylo už zase všechno jinak!

Pokud jste se pokusili tento příspěvek rozkliknout, vyskočila jen chybová hláška. Agáta ho totiž smazala a nahradila velmi obdobným obrázkem, na němž opět ukazuje přednosti v bikinách. Tentokrát ale uvolněně leží a usmívá se. Dost se pozměnil i samotný text...

„Jsem ráda, že i já můžu mít čas pro sebe, protože děti nemají jen matku... Je skvělé, když otec je opravdu otec,“ napsala na instagramu Prachařová, jako by se snažila své předchozí prohlášení trochu zmírnit. Ovšem těžko říct, co bylo vlastně jejím záměrem, nebo zda neměla v cizině pouze nějaké technické problémy. Každopádně v druhém příspěvku vlastně Jakuba chválí, že se stará.

Ovšem její fanoušci si ještě moc dobře pamatují na to, jak tomu bylo dřív. Někteří to tak nevydrželi a v komentářích se k tomu vyjádřili. „Už bylo jednostranného užívání dost,“ ozval se kdosi. „Jsou u babičky, že jo?“ rýpl si zase další člověk se smíchem.

VIDEO: Agáta Prachařová promluvila o krizi s Jakubem: Už to neřeším, hlavní jsou děti.

Video
délka: 02:10

Agáta Prachařová promluvila o krizi s Jakubem: Už to neřeším, hlavní jsou děti. 

Fotogalerie
43 fotografií