„Je to fičááák,“ okomentovala sérii snímků z tetovacího salonu spisovatelka Barbara Nesvadbová. Její dcera Bibiana na nich leží na tetovacím křesle a na bok, pěkně pod ňadra, si nechává vyrýt nápis „femme fatale“, zatímco u toho drží za ruku svého stejně nezletilého přítele. „Bývaly chvíle, kdy se tolik bála jehel, že odebírání krve znamenalo jedno nové zvíře do domu. Každopádně byli odhodlaní. A stateční. Oba. Jen si lehce umačkali klouby. Prostě láááska,“ rozněžnila se nad svou jedinou ratolestí a jejím klukem autorka Bestiáře.

Ještě na počátku léta přitom nechápala nadšení dcery pro malůvky na kůži pomocí henny, které na rozdíl od klasického tetování rozhodně nejsou památkou na celý život. „Nějak nerozumně neumím dělat dospěláka a spíš jsem se přiblížila jejich věku,“ svěřila se Nesvadbová na instagramu. Nemluvě o tom, jak vypadá Bibianin veřejný, nijak nezamčený instagramový účet: Pubertální mladá dáma, jejíž občanský průkaz ještě voní novotou, na většině snímků pózuje jakožto rozervané "emo" s cigaretou v ústech – a její benevolentní maminka jí ony snímky ještě lajkuje…

Volná výchova emancipované spisovatelky se však zdá jejím followerům sympatická. „Jste skvělá svým přístupem,“ píšou jí fanoušci, přestože se i mezi nimi dá najít občas lehce kritičtější pohled na věc: „Hezký. Nicméně čím jsem starší, tím jsem raději (když tak vidím ty omalovánky na koupalištích), že jsem tomuto trendu nepropadla. U jednoho to totiž téměř nikdy nezůstane,“ varuje Nesvadbovou (nebo tedy spíše jejího potomka) jedna dáma, a další s ní souhlasí, že tetování je vlastně závislost: „Jak má člověk jedno, už přemýšlí nad dalším…,“ Kdy se tedy další kérkou pochlubí i Bibiana?

VIDEO: Bára Nesvadbová o vaření

Video
Video se připravuje ...

Bára Nesvadbová o vaření Adam Balažovič

Fotogalerie
38 fotografií