Jako seriálová Rozina Maléřová se herečka bláznivě zamilovala do Afroameričana Victora, který ji během letních prázdnin romanticky požádal o ruku. Ve skutečnosti je ale její představitelka Anička Kadeřávková zadána jen několik málo měsíců, a tak by asi málokdo čekal, že brzy bude svatba. Navíc identitu přítele stále tají...

I přes krátkou známost se však herečce podařilo mnohé její fanoušky na instagramu pěkně napálit. Anička si poslední dny užívala po boku svého nového objevu na dovolené v Egyptě, odkud provokovala fotkami s ním. Na těch mu samozřejmě nebylo vidět do obličeje.

Obdobnou fotku zveřejnila herečka i v neděli. Na ní je vyfocena na pláži ruku v ruce s panem neznámým, o kterém se na sociální síti intenzivně špitá, že se jedná o slovenského rappera Strapa (29). „Vezmi mě za ruku a následuj můj oheň,“ napsala v překladu z angličtiny k fotce půvabná blondýnka. Ovšem póza, kterou na snímku Anička zaujala, ve fanoušcích vzbudila dojem, že se jí na levém prsteníčku vyjímá fungl nový zásnubní prsten! Kde je pravda?

„Gratuluju k zásnubám!“ blahopřála jí celá řada fanoušků v domnění, že se herečka na romantické dovolené zasnoubila. Realita je nicméně o něco méně romantická. Prsten, který se herečce vyjímá na levé ruce, není nic víc než vtipný módní doplněk. „To je ananas ring,“ vysvětlovala ostatním jiná sledující, která tak všechny nadšence zklamala, když se ukázalo, že to je jen Aniččin prstýnek s ozdobou ve tvaru exotického ovoce.

VIDEO: Anna Kadeřávková: Léčba boreliózy už mě stála půl milionu! 

Video
délka: 03:23.91

Anna Kadeřávková: Léčba boreliózy už mě stála půl milionu! Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
47 fotografií