Ještě než se Jarka Stránská nechala připoutat na sedačku, tak si s kolegyní Yvetou Blanarovičovou dala pár sklenek sektu, aby odbourala panickou hrůzu z výšek.

„Pokud tohle přežiju, tak budu doma za hrdinu. Strašně se bojím výšek a nechápu, co mě to napadlo. Ještě že je tady se mnou kolega Filip Tomsa, který naopak adrenalin miluje, netajila se před obědem herečka, která nakonec s pomocí vína čtyřchodové menu na plošině ve vzduchu zvládla. Jarka totiž před 24 lety přežila pád letadla mířícího do Bangkoku a od té doby se nejen že bojí výšek, ale ani už nelétá.

„Vypnuly motory a padali jsme osm sekund. Všichni, kdo nebyli připoutaní, vyletěli ze sedaček, některé se utrhly a vše narazilo do stropu. Byly tam pak krvavé skvrny a nalepené vlasy. Po osmi sekundách se ozvala obrovská rána. To bylo tím, jak opět chytly motory,“ řekla Blesku Stránská, která byla naštěstí tehdy připoutaná, takže jako jedna z mála nebyla zraněná. 

Nahoru se nechala vyvézt i Anička Slováčková, kterou po celou dobu neopouštěl vyděšený výraz, nebo Evelyna Steimarová. Snad jediní, kdo si tu výšku užíval, byla dvojice ze Snídaně s Novou Milan Peroutka a Nikola Čechová. „Ideální akce pro mě, miluji adrenalin a dobré jídlo,“ netajil se spokojený moderátor Snídaně Peroutka.

VIDEO: Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet

Video
délka: 01:55.76

Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
33 fotografií