19. červen 2019
Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Znáte české youtubery? Podívejte se na ty, kteří nejvíc vydělávají

/
 • Kdo jsou naši nejslavnější čeští youtubeři?
  31. července 2017 ● 11:16
   

  Pokud máte děti, které umí zacházet s počítačem, tabletem nebo telefonem, mohli jste si u nich všimnout, že často koukají na YouTube na lidi, kteří na ně něco z obrazovky mluví. Pro některé mohou být tito youtubeři idolové, pro některé ani ne. Co jsou ale zač? 

 • 1.

  Jirka Král

  Jirka Král (28) je jeden z nejsledovanějších českých youtuberů. Na internet umisťuje hlavně videa, která fanouškům ukazují, jak hraje hry, a občas také videa z cest. Jirka už si dokáže touto prací velmi dobře vydělávat hlavně díky reklamám.

 • 2.

  Shopaholic Nicol

  Mezi dívkami je často oblíbená malá blondýnka s proříznutou pusou Nikol Čechová (27). Tu nemusíte sledovat pouze na YouTube, ale také na TV Óčko, kde uvádí show Mixer. 

 • 3.

  Teri Blitzen

  Tereza Hodanová (17) je jméno, které vám určitě něco říká. Tato dívka vystupuje pod pseudonymem Teri Blitzen. Její videa milují holčičky po celé České republice. V současné době ale Teri začala produkovat víc intelektuální videa, což by nemuselo vonět úplně každému.

  Také se proslavila svými neúspěšnými vztahy s hercem Zdeňkem Piškulou a zpěvákem Johnym Machettou.

 • 4.

  Zachy

  Tak mladý a tak úspěšný. Youtuber Zachy (13) dobývá svět YouTube svojí originalitou a kvalitou. Navíc je velmi mladý. I on ale musí často čelit kritice, kterou jsou schopni jeho sledovatelé vyprodukovat.

 • 5.

  Týnuš Třešničková

  Kontroverzní postavou YouTube scény je Kristýna Třešňáková (21). Tato dívka vypadá jako Barbie, svým fanouškům doporučuje kosmetiku a vhodnou módu. Na její účet ale vznikají videa, která ji velmi tvrdě kritizují. Týnuš je totiž zastánkyní kožešinového průmyslu a podle některých má dokonce řasy z norka. Navíc na ni také praskl skandál erotického rázu. Na veřejnost totiž unikly její nahé fotky.

 • 6.

  Kovy

  Youtuber Kovy (20) je člověk se jménem Karel Kovář, který se ve svých videích vyjadřuje nejenom k aktuálním tématům nebo vytváří parodie, ale také dokáže natáčet videa k politickým tématům, a jak sám tvrdí, čím je starší, tím víc se snaží ve videích dávat najevo své názory. Jako Jirka Král si dokáže díky YouTube slušně vydělat. 

 • 7.

  Fallenka

  Fallenka aka Andrea Havelková (15) je další zástupkyní ženského rodu, která se snaží dobýt vrchol YouTube scény. A poměrně se jí to daří. Na jejím kanále můžete najít nejenom videa z her, ale také vtipná videa, výzvy a nebo skeče.

 • 8.

  Jmenuji se Martin

  Jmenuji se Martin (19) se většinou snaží točit vtipná videa na různá témata, občas výzvy nebo i motivační videa. Celkem zábavný je blog Girlfriend Tag, ve kterém společně s nejvlivnější youtuberkou Teri Blitzen předstírají romantický vztah. Známý je i jeho procítěný a naprosto strašný cover k říkačce Skákal pes.

 • 9.

  Stejk

  Youtuber Jakub Steklý (24) alias Stejk natáčí na YouTube videa se strašidelnou tematikou a většinou se snaží hlavně o legraci. Nedávno však umístil na síť video, ve kterém ze zastával youtubera Zachyho, kterému hodně lidí pod videi nadává a nebo ho označují za homosexuála. Patří také do desítky nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích za rok 2016. 

 • 10.

  Ment

  Hlavně videa z hraní her umisťuje na YouTube Jan Macák (20) alias Ment. Jeho videa patří k nejsledovanějším. To ho také možná vyšvihlo v žebříčku nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích za rok 2016 na 12. místo. 

  Fotogalerie
  17 fotografií

Festival Karlovy Vary 2019

Hosté Kde hledat celebrity Brigáda Filmy Vstupenky

54. ročník MFF Karlovy Vary proběhne od 28. června do do 6. července.

S festivalem jsou tradičně spojené i velkolepé party plné hvězd. Hektický program a večírky se ale ne vždy obejdou bez trapasů.

O filmech na festivalu v Karlových Varech čtěte na webu Reflex.cz

StarDanceSoutěžící 2019 * Porota * Předchozí ročníky

 

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy