Před nedávnem jedné z nejznámějších youtuberek u nás ztroskotal vztah s idolem dívčích srdcí Zdeňkem Piškulou. Tereza Hodanová alias Teri Blitzen však tehdy našla lásku u kamaráda a parťáka z videí Jonáše Čumrika aka Johnyho Machetta. Dvojici nevadil ani věkový rozdíl a svůj čas trávili hlavně spolu.

Nakonec však ani tento na první pohled dokonalý vztah nevydržel, což Blesku potvrdil i zdroj z blízkého okolí dvojice. „Můžu potvrdit, že se Jonáš a Tereza rozešli i to, že v tuhle chvíli už má Teri nového přítele,“ sdělil Blesku.

Společných fotografií a videí na sociálních sítích sympatické dvojice ubylo a bylo jasné, že se něco děje. Místo Jonáše se však na snímcích youtuberky začal objevovat někdo nový – DJ NobodyListen, který se v současnosti snaží probít na českou hudební scénu. A vypadá to zřejmě slibně. „Si poslední dobou občas přijdu tak otravně pozitivní, jako třeba Tomáš Klus,“ napsala si Hodanová na Twitter, čímž potvrdila, že je díky lásce šťastná.

🖤 #fotograflaska #kitsune #teriblitzen #nobodylisten

Příspěvek sdílený Teri (@terihodanova),Kvě 10, 2017 v 8:53 PDT

No, co se dá dělat. Další mladé lásce je konec. Nicméně fanynky Johnyho Machetta můžou být šťastné jako blechy. Zpěvák je prý totiž zatím sám.

Podívejte se na tvorbu Johnyho Machetta.

Video
délka: 03:27.02

Johny Machette v klipu za statisíce: Monte Carlo, Las Vegas, L.A., jen díky vám. Bookin

Fotogalerie
17 fotografií