Oldřich Kaiser je nezmar. Infarkt si „uhnal“ během hudebního festivalu Magorovo Vydří, kde údajně řádil celý víkend jako černá ruka. Tři dny si pak pobyl na jednotce intenzivní péče a poté, co strávil pouhý den na lůžkovém oddělení Institutu klinické a experimentální medicíny v Praze-Krči, který se specializuje na kardiologii, podepsal reverz. Společně s partnerkou, písničkářkou Dášou Vokatou, se pak uchýlil k bývalé manželce Nadě Konvalinkové (68) na její chalupu na Příbramsko.

O tom, že se jeho zdravotní stav podstatně zlepšil, informuje poměrně pravidelně Vokatá, vdova po undergroundovém básníkovi Ivanu Martinovi Jirousovi (†67) řečenému Magor. Minulý týden například sdílela fotku, na které během summitu ve Vídni Kaiser pózuje vedle hudebního skladatele a pedagoga Univerzity Karlovy Vladimíra Franze (60), před několika dny dokonce momentku, na které Vokatá s Kaiserem společně tančí uprostřed liduprázdného parketu.

„Hurá, díky vám se pořád držíme v hitparádě,“ raduje se u snímku Vokatá, která Kaiserovy nemoci šikovně využila k tomu, aby jim jejich příznivci posílali esemeskami hlasy, a hit Adieu jejich dua Oldáš se udržel na špici hitparády. I když byl podle profesora Jana Pirka (71) hercův infarkt „průměrný“, na jeho unavené tváři je jasně vidět, že mu dal zřejmě dost zabrat. Na jeviště divadla Kalich by se podle mluvčího divadla měl vrátit až v září, takže má ještě spoustu času na rekonvalescenci. Snad se začne konečně trochu šetřit!

VIDEO: Bouřlivák Olda Kaiser: Kdy jsem naposledy dělal klíště? 

Video
délka: 03:30.16

Bouřlivák Olda Kaiser: Kdy jsem naposledy dělal klíště? Markéta Reinischová, Aleš brunclík

Fotogalerie
46 fotografií