Přemysl Pálek oznámil novinku na sociální síti u fotky, kde je se svou životní láskou Charlottou, jejich starší dcerkou Sofinkou (8) a nejmladším a nejčerstvějším přírůstkem do rodiny. 

„Vítej doma, Bibien Melody Pálková,“ oznámil netradiční jméno, které malé dívence vybrali. „Moje holky, moje rodina,“ rozplýval se hrdý tatínek a dokonce napsal, že je porod podle něj krásný. Těžko říct, zda by s tím souhlasila i Charlotte, ale ani tu neopomněl a vzdal jí hold. „Jsi moje hrdinka,“ připsal jí do příspěvku vzkaz.

Dvojici herců známých zejména z divadla Kalich (nejnověji z muzikálu Vlasy), ale také z muzikálu Freddie Divadla Radka Brzobohatého, již stihli pogratulovat i někteří jejich kolegové, například Markéta Procházková (33) či hvězda připravovaného muzikálu Čarodějka Eliška Ochmanová (30).

Přemysl se Charlotte se poznali už před lety při natáčení seriálu První krok a podle všeho to prý byla láska na první pohled. „Hned jak jsem ji uviděl, tak jsem si uvědomil, že bude moje a že budeme spolu,“ uvedl pro iDnes.cz fešný herec a zpěvák již před časem.

VIDEO: Krysař, který dostal na kolena i Landu! Dan mi poradil jednu věc...

Video
délka: 01:14.86

Krysař, který dostal na kolena i Landu! Dan mi poradil jednu věc... Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

VIDEO: Jejich kolegyně Michaela Tomešová zase prozradila, co ji trápilo během druhého těhotenství. To byste neuhodli!

Video
délka: 02:00.76

Michaela Tomešová nám prozradila, co ji trápí během druhého těhotenství. To byste neuhodly! Adam Balažovič/bpž

Fotogalerie
19 fotografií