Dokument o Slavíkovi má pod palcem režisérka Olga Špátová (35), která se před nedávnem vdala za staršího kameramana Jana Malíře (71). Podle informací deníku Aha! má od České televize, která projekt zadala, rozpočet v hodnotě 600 tisíc korun.

„S touhle sumou produkce dokumentu musí pracovat a z ní všechno financuje,“ prozradil deníku Aha! zdroj ze štábu filmu o našem národním pokladu. Sám Mistr prý ale do natáčení nic ze své kapsy neinvestoval. Není tedy divu, že produkce se musí v utrácení trochu mírnit. „Vzhledem k nákladům na cestování, například nedávno do Hamburku, mizejí peníze z rozpočtu na dokument velmi rychle,“ doplnil zdroj.

Již v minulosti vznikl dokument o našem nejznámějším zpěvákovi s názvem Fenomén Gott, rovněž od Špátové. Projekt ke Karlovým 70. narozeninám tehdy financovala Nova. Zato nový snímek, který by měl mít premiéru již na podzim, vyvolal už před časem kontroverzi, když vyšlo najevo, že v dokumentu vůbec nepromluví Karlova nejstarší dcera Dominika Gottová.

Údajně odmítla proto, že se nechtěla kvůli současnému vzhledu veřejně prezentovat. Ovšem nakonec vše přehodnotila! „Olga Špátová se mnou natáčela rozhovor, když jsem tátovi na konci července přijela popřát k narozeninám,“ odtajnila nyní pro Aha! Gottová žijící dlouhodobě ve Finsku.

„A bylo to moc příjemné! Teď jsem nakonec ráda, že jsem vše přehodnotila,“ dodala radostně blondýnka, která v posledních letech přibrala trochu na váze, zejména kvůli starostem o nemocného tatínka i svého muže Tima Tolkkiho (53), který trpí maniodepresivní poruchou. 

VIDEO: EXKLUZIVNĚ: Dominika Gottová přiletěla do Prahy! Takhle se vítala s mámou!

Video
délka: 00:47

EXKLUZIVNĚ: Dominika Gottová přiletěla do Prahy! Takhle se vítala s mámou! David Turek

Fotogalerie
62 fotografií