Do vězení nastupoval Řepka v pondělí 27. května, krátce před 14. hodinou. Vřelého přivítání se mu od ostatních vězňů ale rozhodně nedostalo. „Řepko, vítej v pekle! Řepko, tady zdechneš! Řepko, budeš kouřit ču**ky!" ozývaly se z věznice výkřiky od jeho nových spolubydlících, se kterými měl bývalý fotbalista strávit následující dva a půl roku. 

Možná že se nejprve trochu lekl, po několika dnech se ale údajně Řepka otrkal a začal se nad ostatní vězně povyšovat. „Tomáš si hrál na hrozného krále. Nikdo ho tam ale neměl rád," prozradil Expres.cz zdroj přímo z věznice. „Všechno kritizoval a vyhrožoval, že celou věznici popíše ve svém deníčku. Proto se vedení věznice rozhodlo, že ho pošle na Bory. Protože nechtěli, aby je v tom deníčku špinil," dodal tajný zdroj.

Po pár dnech se tak Řepka stěhoval do pravděpodobně nejslavnějšího českého vězení, na Bory, kde nejspíš už zůstane. Podle serveru Deník.cz sice nemá bývalý fotbalista žádné výjimky, ale u vězňů je tam, na rozdíl od pobytu v ruzyňském vězení, velmi oblíbený. 

„Při procházce jsou kolem něj neustále hloučky, vězni poslouchají jeho vyprávění,“ prozradil jeden ze zaměstnanců plzeňské věznice. Místní spoluvězně ale Řepka přeci jen trošku překvapil, odmítl totiž s nimi hrát nohejbal. „Prý to vysvětlil tím, že to pro něj jako fotbalistu není to pravé," překvapuje místní zaměstnanec. 

VIDEO: Tomáš Řepka ve vězení: Takhle si to maloval před nástupem!

Video
délka: 05:40.56

Tomáš Řepka ve vězení: Takhle si to maloval před nástupem! FTV Prima

Fotogalerie
144 fotografií