Městský soud v Brně dnes zprostil Tomáše Řepku obžaloby s tím, že trestná činnost zaniká uhrazením poměrné části dlužného výživného. Stačilo 23 500 korun a dluh ve výši 400 tisíc korun zanikl. To se samozřejmě nelíbí jeho druhé exmanželce Vlaďce Erbové, které exfotbalista dlouhodobě neplatí alimenty na jejich syna Markuse (7).

„Asi nemám ani chuť vyjadřovat se podrobně k této věci. Pro mě jako pro mámu je zásadní dělat vše pro to, aby moje děti měly to nejlepší, co jim mohu poskytnout. Evidentně ne každý rodič to tak cítí. Dnešní výsledek je pro mě obtížně pochopitelný a budu doufat, že se státní zástupce odvolá. Nemyslím si, že by děti měly nést následky toho, zda se jejich rodič rozhodne chovat zodpovědně, nebo nezodpovědně, sdělila Expres.cz Erbová.

Řepka je sice již odsouzený ke 2,5 letům vězení ve věznici s ostrahou, jeho trest ale mohl být o několik měsíců delší. Soudce Ivo Zummer se ale nad Řepkou smiloval a zprostil ho obžaloby s tím, že trestná činnost zanikla.

VIDEO: Městský soud v Brně zprostil obžaloby Tomáše Řepku kvůli dřívějšímu neplacení výživného na syna Markuse.

Video
délka: 01:15.10

Městský soud v Brně zprostil obžaloby Tomáše Řepky kvůli dřívějšímu neplacení výživného na syna Markuse. Hynek Zdeněk, blesk.cz

Fotogalerie
25 fotografií