Slovenka je na instagramu jindy velmi aktivní, ovšem minulý týden si dala na čas pauzu. Když se ale na sociální síť vrátila, nestačila se divit. „Ahooojte, pár dní jsem se neozvala a překvapilo mě množství zpráv, které mi přišly," podivovala se Jasmina.

Ve vzkazech převládaly zejména dotazy, „jestli nerodím, nebo ještě žiju…", jak přiznala. „Takže jak jste objednávali věnce, prosím, zrušte to. A ještě stále jsem 2v1, proto jsem Vám natočila důkaz," vtipkovala moderátorka a pochlubila se krátkým videem, na němž má na sobě krásné červené šaty, v nichž ale rostoucí těhotenské bříško rozhodně neschová. 

Zatím tak svého prvního potomka stále nosí pod srdcem a na porod nedošlo. Alespoň soudě podle dalších jejích příspěvků, kdy měla Alagič Vrbovská opravdu poněkud jiné starosti - před pár dny totiž předváděla těhotenskou kolekci, kterou navrhl její kamarád. Posléze neopomněla propagovat novou píseň svého muže Patrika Vrbovského alias Rytmuse a dala najevo, že je s ním šťastná jako nikdy dřív. „Miluju naši rodinu a děkuji za všechno tohle, čím jsem požehnána," napsala totiž dojatě.  

Zatím nejnovější příspěvek pak hvězdu slovenské verze show Tvoje tvář má známý hlas ukazuje už s miminkem v náručí. Ovšem nutno podotknout, že zatím ne se svým vlastním. Pochlubila se totiž opět tím, že už je tetou, a může si tak péči o dítě už tak trochu vyzkoušet. „Usměvavá, ufňukaná, zrzavá, pokaděná, počuraná šťastná láska, horská dráha emocí," připsala k fotce. 

VIDEO: Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagičové! Jak to proběhlo?

Video
délka: 06:13.19

Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagič! Požádal tchána o její ruku? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
66 fotografií