Nejenom, že Rytmus svůj boj s Marpem tehdy v prosinci prohrál, ale ještě za to ani nedostal zaplaceno. Pochopitelně je tak rapper pořádně nasupený. Na svém instagramu zveřejnil příspěvek, kde o celé situaci informuje. „Mnoho z vás se mě ptá, co já a XFN. Podrobnosti budou v připravovaném dokumentu, ale pravda je taková, že jsem dvacátý týden nevyplacený," rozčiluje se Rytmus.

Podle něj za to může pořádající agentura XFN, která bojové zápasy MMA v České republice pořádá. „Každý týden se budu připomínat tomuto Čechovi (klidně i pět let) a budeme spolu počítat, kolik týdnů dokáže být arogantní," nebral si servítky manžel Jasminy Alagičové (29). Jeho slova směřují k pořadateli agentury XFN Petru Karešovi. 

„Největší částku představuje doplatek odměny Patriku Vrbovskému (Rytmus). Částku zveřejňovat podle smlouvy s Patrikem nemohu. Jsme dohodnuti na splátkách a ty dodržíme," chvástal se o splacení dluhů ještě ke konci března Kareš pro Sport.cz, sám bývalý zápasník v kickboxu. Podle Rytmusových slov to ale na splnění slibu úplně nevypadá. 

Agentura XFN se za minulý rok dostala do finanční krize, kvůli které musela dokonce zrušit i plánovaný červnový galavečer v O2 aréně, který se měl uskutečnit 7. června. Hlavní hvězdou měl být přítel zpěvačky Moniky Bagárové (24), uzbekistánský bojovník Makhmud Muradov (29), který ale do půlky dubna nedostal zaplaceno, jak měl slíbeno, a tak svou účast zrušil.

„Já se nemůžu připravovat a myslet na to, jestli zaplatí, nebo ne. Když nezaplatí, dám si pauzu," vysvětloval nechápavě Makhmud. Chování agentury se mu ale vůbec nelíbilo, a tak se rozhodl přeběhnout ke konkurenci, k agentuře Oktagon MMA. Tam od XFN před časem utekl dokonce i bijec Karlos Vémola (33).

Rytmus v současné době připravuje dokument o své cestě do ringu, kde mimo jiné bude mluvit i o přístupu organizátorů a jejich praktikách. Vzhledem k Rytmusově otevřenosti se tak máme určitě na co těšit. 

VIDEO: Byl jsem nahulený, ale ustál jsem to, cení si Rytmus po boxu s Marpem

Video
délka: 03:29

Byl jsem nahulený, ale ustál jsem to, cení si Rytmus po boxu s Marpem iSport TV

Fotogalerie
70 fotografií