Okázalá svatba Jasminy Alagičové a Patrika Vrbovského byla akcí roku a rozhazovaly se během ní tisíce eur. Sympatická moderátorka si je ale až moc dobře vědoma toho, že na její fanoušky vyskakují z různých médií nejrůznější články možná častěji, než by si sami přáli, a rozhodla se jim za to v podstatě omluvit.

Vím, že jste už někteří otrávení věcmi souvisejícími s naší svatbou. To, že to přidáváme na instagram, je prostě proto, že to tak cítíme, máme z toho radost, a protože lásku je krásné šířit,“ napsala Jasmina na svůj instagram k černobílé fotografii, na níž leží svému vyvolenému v klíně.

Zdůraznila však, že společně s Rytmusem poskytli od samotné svatby jen jeden exkluzivní rozhovor. „Jediné periodikum, se kterým jsme mluvili o svatbě, byl ženský magazín Eva,“ svěřila se Jasmina na sociálních sítích.

„Jsme velmi vděční za to, že souhlasili s tím, že celý náš honorář pošlou organizaci Drahuškovo. Toto centrum je unikátním zařízením pro lidi s autismem,“ vysvětlila kráska, která pochází z Balkánu, a dodala, že ho navštěvuje i mladší bráška jedné její kamarádky. „Víme, že tam lidé nechávají celé srdce pro pomoc jiným. A přesně proto jsme se rozhodli toto centrum podporovat. Je úžasné, co děláte!“ vzkázala organizaci.

A to je bezesporu moc dojemné gesto. Není divu, že tohle silné prohlášení u něžného snímku získalo jenom na instagramu na 50 tisíc „lajků“ a na 150 komentářů, v nichž všichni žasnou nad štědrostí manželů Vrbovských, kteří se co nevidět stanou šťastnými rodiči.  

Podobný osud ostatně čeká i Jasmininy svatební šaty, tedy nádhernou bílou róbu doplněnou jemnou krajkou z dílny módní návrhářky Jany Pištejové. „Nechce je mít jen tak ve skříni, plánujeme s nimi udělat nějakou pěknou věc. Pomoct díky nim někomu, kdo to potřebuje,“ prozradila slovenskému magazínu Plus Jeden deň Jasminina manažerka a blízká přítelkyně Gabika Drobová (45). Zda půjdou „svatebky“ do dražby nebo se zpeněží nějakým jiným způsobem, ale zatím ještě neupřesnila.

VIDEO: Jasmina Alagičová přesně před rokem: „Jsme jen kamarádi!“ lhala do médií

Video
délka: 01:21.94

Jasmina Alagičová o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi... Adriana Šoltésová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
41 fotografií