Nechodili spolu ani čtvrt roku a přišel konec. „Jsem sama, singl. Chci se soustředit na práci. Zkoušeli jsme to, a nevyšlo to,“ přiznala nedávno pro Super.cz rozchod s Mišíkem úřadující Miss Czech Republic Denisa Spergerová (18). O důvodu sice nemluvila, ovšem on sám nyní naznačil, že měli zkrátka na některé věci odlišné názory a rozhodli se známost ukončit. Přitom jako dvojice se spolu ti dva poprvé na veřejnosti objevili teprve na začátku března na udílení Cen Anděl.

To vypadá, že tenhle rok pro Adama není zrovna šťastným na poli lásky. Vždyť v lednu oznámil světu, že se mu o Vánocích po třech letech rozpadl vztah s vnadnou modelkou Dianou Kratochvílovou (20). „Náš vztah byl obrovskou láskou. Takovou tou největší, jakou si dokážeš představit,“ zavzpomínal nyní zpěvák a herec v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou na televizi ÓČKO.

„Pak se to však celé tak rychle pokazilo, že jsem si ani nedokázal uvědomit, jak se to mohlo stát,“ svěřil se a v podstatě potvrdil, že na vině byla nevěra. Ostatně již dříve se spekulovalo, že modelka ho podváděla s jeho vlastním bratrancem Rudolfem Rudyšarem, který je známý také coby poslanecký asistent předsedy KSČM Vojtěcha Filipa (64). „Nejsem první ani poslední. Každý muž si tím asi musí projít, aby si pak dával při výběru žen větší pozor,“ krčí rameny Mišík.

Jedním dechem ale dodává, že ani on není zrovna svatoušek. „Taky jsem nebyl úplně dobrý přítel. Že bych byl úplně věrný, to se o mně taky nedalo nikdy říct. Bylo to oboustranné. Nechci, aby to vyznělo tak, že jen házím špínu,“ vysvětloval krach lásky s Dianou, s níž byl od osmnácti let. „I když jsme se milovali, byli jsme si pak schopni takto ublížit,“ filozofuje syn Vladimíra Mišíka(72) a přemýšlí nad tím, že když se ani po třech letech dobře neznali, jaké to asi musí být, když se někdo rozejde třeba po patnácti letech společného života. „To mi připadá šílené,“ říká.

I když má jistě už teď dost nabídek na další vztahy, do ničeho se už nežene. „V této fázi mého života by ode mě měly holky spíše utíkat. Možná proto, že jsem pořád ještě zhrzený a nedokážu se k nikomu emocionálně uvázat,“ dodal dokonce v Limuzíně Adam známý i z první řady show Tvoje tvář má známý hlas či třetí řady seriálu První republika. 

VIDEO: Adam Mišík má nový klip: Nebe se mu v něm mění v peklo

Video
délka: 03:33.63

Adam Mišík má nový klip: Nebe se mu v něm mění v peklo Youtube.cz

 

Fotogalerie
57 fotografií