„Je mi to moc líto, ale jsem nezadaný,“ šokoval na dotazy, jak se má jeho přítelkyně, zpěvák Vojtěch Drahokoupil. Na oslavu narozenin vaflárny Waf Waf proto dorazil pouze v doprovodu kolegy.

„Museli jsme jít od sebe. Oba jsme dominantní, a tak nám to skřípalo. Navíc já mám hodně práce a neměl jsem na vztah čas,“ přiznal pro Blesk Vojta, který smutek z rozchodu s Kristýnou Kubíčkovou zaháněl alespoň sladkostmi a laškováním s modelkou Andreou Bezděkovou (25).

„Nikdo třetí v tom nebyl a ani nikoho jiného nehledám,“ zdůraznil mladý zpěvák, který zazářil v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Nádherná modelka s ním přitom žila ve společné domácnosti, a dokonce se za ním odstěhovala z Ostravy, kde předtím bydlela. „Měl jsem v poslední době období plné změn, teď jsem ukončil vztah a už bude jen líp,“ má jasno Drahokoupil, který plánuje o svých trablech jako správný umělec vydat song.

Drahokoupil, kterého v současné době můžete vidět například v muzikálu Michala Davida (58) Muž se železnou maskou, v němž ztvárňuje dvojroli krále Ludvíka a Filipa, se přitom koncem ledna s půvabnou blondýnkou rozhodl posunout vztah na další úroveň. Pořídil si s ní totiž miminko – i když jenom to psí. Zdálo se tedy, že Vojta s Kristýnou plánuje budoucnost, protože jak se nyní bude při rozchodu dělit napůl malá fenečka jménem Bailey?

VIDEO: Vojtěch Drahokoupil oznámil konec vztahu s Miss Kubíčkovou!

Video
Video se připravuje ...

Vojtěch Drahokoupil oznámil konec vztahu s Miss Kubíčkovou! David Turek, Blesk

Fotogalerie
37 fotografií