Nádherná blondýnka Kristýna Kubíčková a její přítel, sympatický zpěvák Vojtěch Drahokoupil, kterého v současné době můžete vidět například v muzikálu Michala Davida (58) Muž se železnou maskou, kde ztvárňuje dvojroli krále Ludvíka a Filipa, se rozhodli k vážnému kroku v partnerském životě. Mají spolu miminko!

Přece jenom jsou ale oba velice mladí a celý život a hlavně celou kariéru mají teprve před sebou, a tak nejde o skutečné miminko, ale jen o miminko psí. Jedná se totiž o malinkaté štěňátko mopslíka!

„Ahoj, já jsem Bailey. Vše, co umím, je prdět, chrochtat, jíst a chrápat,“ napsala na Instagram půvabná česká Miss Earth 2016 k fotce rozkošného spícího pejska, který se v pelíšku tulí k plyšákovi. Snímek během chvilky získal přes 4 tisíce „lajků“. A její další příspěvek, na kterém Kubíčková s ospalou fenečkou rovnou pózuje, si vysloužil necelých 6 tisíc „lajků“. Kromě Bailey má plavovlasá modelka v Ostravě ještě dvouletou fenku Bibi.

Spolu s účastníkem páté řady populární hudební show Tvoje tvář má známý hlas se seznámila před půl rokem. Dvojice spolu totiž natáčela klip a tehdy přeskočila i pověstná jiskra. Velice brzy nato spolu začali dokonce bydlet, a jak je vidět, jak Vojta, tak Kristýna září štěstím. Snad jim jejich zaláskovanost vydrží co nejdéle! Při rozchodových tahanicích by se pejsek těžko dělil.

VIDEO: Vojtěch Drahokoupil a jeho klip k písni Zeď kolem nás

Video
délka: 03:44.35

Vojta Drahokoupil a jeho klip k písničce Zeď kolem nás, který natočil s youtuberkou Mínou. Youtube.cz

Fotogalerie
62 fotografií