Nejen tím, jak přišli lidé na pohřeb oblečení, ale i chováním připomínalo poslední rozloučení se zpěvákem, šoumenem a ministrem nadpozemských rozkoší Danielem Nekonečným spíše divokou párty než smuteční obřad.

Rodina sice hlásila předem, že si nepřeje slzy a černé oblečení, ale sami asi nečekali, kolik příznivců a přátel přijde a jak vážně jejich prosby vezmou. Žlutá barva, kam se podíváš, tak lidé uctili svého oblíbeného zpěváka. „Nikdo neudělal v Česku pro žlutou barvu víc než Dan, on ji prostě uměl nosit,“ pronesl Miloš Pokorný (54) z dua Těžkej Pokondr, který svým smutečním projevem několikrát rozesmál celé motolské krematorium.

Komu však do smíchu nebylo, byla Danova expřítelkyně Zuzana. „Strašně jsem se lekla, když jsem vstoupila do smuteční síně a uviděla Dana! Byl tam člověk, který mu byl strašně podobný a oblečený jako on. Kdykoliv jsem ho spatřila, tak ve mně hrklo,“ svěřila deníku Aha! Zuzana se zážitkem jako z hororu.

S Danovou ztrátou se jen těžce vyrovnává. Přesto měla pocit, že pohřeb se vlastně vydařil, jak měl. „Chtěli jsme to udělat tak, jak by si přál. Měla jsem radost, když lidé tančili, plály ohně, kolem rakve bylo veselo. Popravdě nám ty ohně zakázali, ale Dan by také zákazy nerespektoval a dal je tam. Šli jsme v jeho stopách,“ prozradila Zuzana. Během pohřbu ale neudržela slzy a plakala stejně jako její dcera Tereza, která tančila u rakve.

VIDEO: Pohřeb Dana Nekonečného (†52) jako karneval! Samba v krematoriu!

Video
délka: 23:36.98
Video se připravuje ...

Pohřeb Dana Nekonečného (†52) jako karneval! Samba v krematoriu! aleš brunclík

Fotogalerie
163 fotografií