V kině Lucerna se odehrála premiéra snímku Radka Bajgara (56) Teroristka, kvůli němuž se musela legendární Iva Janžurová učit zacházet i s brokovnicí. Ačkoliv film tento týden nevyjela představit na Slovensko, tak na oficiální pražské premiéře už nechyběla. I když v obležení fotografů chvíli po příchodu nevypadala zrovna ve své kůži.  

Možná to bylo tím, že do schodů vystoupala v tmavé bundě. Z té jí ale za chvíli někdo z přítomných pomohl, aby herečka odhalila slušivé květované šaty. Svlékala se sice tak trochu za pochodu, ale vzápětí už hýřila úsměvy a fotila se s kolegou Martinem Hofmannem (41). 

Ten si ve filmu zahrál padoucha, na premiéře byl ale spíše za svůdníka. Kromě představitelky titulní role totiž obletoval i krásné kolegyně Kristínu Svarinskou (29) či Janu Plodkovou (37). Zlatým hřebem pak bylo, když Luďanovi ze seriálu Most! kolegyně Táňa Vilhelmová (40) vlípla »hubana«.  

Na premiéře nechyběla ani další hvězda Teroristky, Pavel Liška (47). Dorazili též Jakub Kohák(44) či exmanžel Míši Noskové (36) Ondřej Bábor s mladou brunetkou po boku. Nechyběl ani partner Vilhelmové Vojta Dyk (33).

VIDEO: Iva Janžurová bude Teroristka: Učitelka na penzi má políčeno na mafiána!

Video
Video se připravuje ...

Iva Janžurová bude Teroristka: Učitelka na penzi má políčeno na mafiána! Logline

Fotogalerie
72 fotografií