Mnohé ženy by s ní sice nejspíš nesouhlasily, přesto však Tamara Klusová prohlašuje, že výchova jednoho dítěte v rodině je podstatně obtížnější. „Často se mě lidi ptají na to, jak zvládáme tři děti, že to musí být opravdu mazec. A já vždy odpovídám stejně – daleko větší mazec je vychovávat jedno dítě. Protože vyžaduje vaši stoprocentní pozornost,“ myslí si matka Josefíny (5), Alfréda (2) a Jenovéfy (1).

Starat se jen o jedno dítě si teď navíc vyzkoušela. Tomáš Klustotiž vyrazil i se dvěma staršími ratolestmi na „apaluchu“, tedy do hor lyžovat, a Tamara zůstala doma jenom s malou Jenůfkou. Slavný zpěvák učí Josefínu a Alfréda první krůčky na lyžích a pyšně se chlubí, že „Joska už jde na velkou a mladej sjede celou sám“, což ostatně dokazuje roztomilými instastories, Tamara musí dcerce odpovídat na neustálé dotazy „Kde je Ózí? Kde je Akeko? Kde je táta?“, jak se svěřila na instagramu.

Fyzicky je to sice s přibývajícím počtem dětí náročnější, ale psychicky je to vážně snazší. Jsem teď par dnů jen s kočičkou Jenovéfou a musím říct, že si to ‚jedináčkovství‘ umí náležitě užít,“ popisuje tak barvitě, že nejednu svou fanynku, co má doma jenom jednoho špunta, rázem přesvědčila k dalšímu miminku. „Jsem fakt unavenější, než když je spolu celá smečka,“ postěžovala si Tamara – a své vyčerpání dokládá fotkami, na kterých vypadá skutečně poměrně neodpočinutě…

VIDEO: Patronka Maminky roku, Tamara Klusová: Sázím na osobní setkání

Video
délka: 01:05
1080p 720p 360p

Maminka roku: Sázím na osobní setkání Maminka/Karel Dlabač

Fotogalerie
44 fotografií