23. říjen 2019
Svátek slaví Teodor, zítra Nina

Pády Hany Krampolové: Krádež v obchodě, pády v opilosti i útěk z léčebny

/
 • Pády Hany Krampolové: Krádež v obchodě, pády v opilosti i útěk z léčebny
  4. března 2019 ● 20:45

  Ve velmi vážném zdravotním stavu byla na JIPku umístěná manželka herce Jiřího Krampola (80) Hana (58). Denně prý vykouřila 100 cigaret, nejedla a vyhubla na 40 kg. Její životní jízda je jeden skandál za druhým. Vše přežila a zvládla jen díky nekonečné trpělivosti svého manžela.

 • 1.

  Nevinné začátky

  Bývalá učitelka v mateřské školce začala vyvádět před deseti lety. Předtím byla reprezentativní ženou slavného muže a nic nenasvědčovalo tomu, že skončí jako troska s velkými zdravotními problémy a bude bojovat o život.

  Jiří a Hana Krampolovi

 • 2.

  Nepovedené plastiky

  V roce 2009 se rozhodla, že si nechá omladit obličej a odsát přebytečný tuk z těla. Ale dopadlo to katastrofálně. Po liftingu měla na tvářích viditelné jizvy a pigmentové skvrny, kromě toho i nesouměrně odulou hlavu. I když žádala nápravu, nikdy se do původního nebo lepšího stavu její obličej nevrátil.

  Hana Krampolová

 • 3.

  Krádeže v obchodech

  V roce 2011 byla Hanka přistižena při krádeži v obchodě. Odnesla si dvoje sluneční brýle, korkový podtácek se zvířecím motivem, rozprašovač na voňavky a aromatické oleje v hodnotě 500 korun, ale jaksi zapomněla zaplatit. Přivolaná policie jí uložila pokutu.

  Hana Krampolová

 • 4.

  Propadla hazardu

  Manželka Krampola v jednu dobu propadla hazardním hrám a automatům, kde prohrávala nemalé částky. Proto herec odmítal v doprovodu manželky chodit na akce do heren nebo casin, aby ji to nelákalo.

  Hanka Krampolová

 • 5.

  Zranění v opilosti

  Krampolová měla kvůli nadměrnému pití alkoholu spoustu zranění, která si přivodila při pádech. V nemocnici skončila s poraněným kolenem, zlomeninou nohy, kotníku nebo ramene. Bohužel nikdy pravidelně nerehabilitovala, a tak se její končetiny nedostaly do původního stavu. Jednu dobu měla nehybnou ruku.

  Hanka Krampolová

 • 6.

  Útěk z léčebny

  Před rokem a půl se Hanka rozhodla, že skoncuje s alkoholem, který kombinovala s prášky a nastoupila do lázní Mšené, aby se závislosti zbavila. Vydržela tam pouhé dva dny. Odešla podle svých slov kvůli zubům, které jí měli opravit.

  VIDEO: Z Krampolové je troska: Nepovedené plastiky, zlámané ruce a roky léčby!

  Video
  délka: 05:09.45

  Z Krampolové je troska: Nepovedené plastiky, zlámané ruce a roky léčby! Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

  Manželka Jiřího Krampola (78) Hana (56) skončila na psychiatrii! Kvůli koktejlu z prášků a chlastu.

  Fotogalerie
  36 fotografií

   

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 8

fido2: Jste povrchní ossel....

(14. 04. 2019 12:20)

fido2: Sluší jí to...kde je poslední foto? Asi chtějí prohloubit její depresi. Aby ty pisálky někdo neo.dbouchl jako toho Kuciaka.

(14. 04. 2019 12:18)

Ewwa: Krampole, jaké 4 roky! Ona se doma válela celý život a chlastali jste oba, jak duhy!Ona žije celý svůj život, jak parazit a příživník! Je to líná, opilá špindíra! Tak tu neplácej nesmysly! Když už ty si trouba, tak je nedělej z lidí! A oba už běžte do h a j z l u !

(09. 03. 2019 13:45)

hejhej: 1912: Vyčerpaná z nic nedělání, chlastu a cigaret - lemra.

(05. 03. 2019 19:56)

1912: vyčerpaná z čeho ??líná ,alkoholička ,fetačka Krampole ty jsi opravdu ma...or Mít toto doma tak nevyjdu ani na ulici

(05. 03. 2019 06:46)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy

false