Když ji člověk vidí u mikrofonu při stand-up show Na stojáka, tak „blbá blondýna“ Pazderková rozhodně nepůsobila jako někdo, kdo se před představením kroutí v zákulisí v křečích a obává se, co se na jevišti zase nepovede. A přesto na instagramu popsala, s jakými obtížemi se odjakživa potýká!

„Tréma. Mám ji celý život. Před premiérou, moderací, koncertem, natáčením nebo Stojákem největší. Ale taky před každým běžným představením, důležitou schůzkou, setkáním s milovaným člověkem. Často z trémy i zvracím…“ povzdechla si tahle sympatická bavička.

Pazderková, která je v tuto chvíli zrzkou (barvy na své hlavě ostatně mění prakticky co měsíc), prý hraje divadlo již od svých devíti let. Vždycky doufala, že ji strach z veřejného vystupování časem opustí, ale bohužel se tomu tak nestalo. „Byla jsem nešťastná a záviděla kolegům, kteří byli v klidu,“ pokračovala.

„A vidíte, teprve posledních pár let si uvědomuji, jak jsem za trému vděčná. Nenechám se jí paralyzovat, ale motivovat. Vím, že pokud ji mám, tak jsem stále ta malá, pokorná a zodpovědná holka,“ vysvětlila a dodala, že díky trémě nejspíš nikdy nebude brát svou práci na lehkou váhu.

Pohledná rusovláska, která ten večer moderovala jakýsi ples, pak celou akci vtipně a prakticky v přímém přenosu glosovala do svých instastories, aby dokázala, jak tvrdý chleba má. Nic se jí totiž nedařilo – musela na záchod, ale toaleta byla vzdálená přes celé pódium, takže byla dle svých vlastních slov „pod tlakem“, pak se jí podařilo přijít na jeviště dříve, než měla, a tak zoufale improvizovala a na úvodní fanfáru prostě zatančila. Nakonec se během úvodních slov pětkrát přeřekla.

Náplastí na všechna ta příkoří jí pak byla alespoň fotka s legendární diskotékovou kapelou sedmdesátých a osmdesátých let, Boney M.

VIDEO: Iva Pazderková tak, jak ji neznáte: „Blbá blondýna“ zpívá v průhledné halence!

Video
délka: 00:44.84

„Blbá blondýna“ zpívá v průhledné halence! Jan Jedlička

Fotogalerie
43 fotografií